Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiii

Praca w Hotelu***

Polecane posty

Hotel *** w Warszawie,dzielnica Okęcie, poszukuje recepcjonistki/ty, wymagana bardzo dobra znajomość jęz.angielskiego, dyspozycyjność,doświadczenie - mile widziane. Praca w systemie zmianowym. CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres wojtas.agnieszka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstępnie zainteresowana
a jakie są zarobki na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka
Buahahahaha 1500 zł??? W Warszawie??? Jestes zdrowo szurnięta. Ja mam ponad 2 tys na rękę, umowę o pracę na czas nieokreslony w małym mieście 25 tys mieszkanców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mnie sie...
że jestem zdrowo szurnięta, takie są wynagrodzenia na początek, trudno żeby ktoś nowy zarabiał tyle co reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka
a niby dlaczego nie? Bedziecie sie nim wysługiwac, i co ma mniej brac od innych? U nas nowa ma tyle samo co ja po 5 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mnie sie...
nikim sie nie wysługujemy bo każdy robi na swojej zmianie dokładnie to samo, nie ma mniej czy wiecej, a po miesiącu czy dwóch dostanie więcej. Czy to jest takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonistka
Dobra dobra, a dlaczego ma przez 2 miesiace dostawac mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz napisać...
co należy do obowiązków takiej recepcjonistki? Bardzo bym prosiła...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mnie sie...
dlatego mniej że to czas próbny, nie tylko dla pracodawcy ale pracownika,jak jest ok, to zostaje i dostaje więcej, poza tym szczerze mówiąc to reszta robi troche więcej bo ta nowa osoba sie uczy.Potem każdy ma tyle samo obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mnie sie...
zresztą nie będziemy dyskutowały na temt kasy, może dla Ciebie to mało, ja póki co nie narzekam, pracowałam wcześniej w motelu za 1100zł a potem w hotelu gdzie dobijałam do 1500zł..z tego co sie orientuje nie wszędzie płacą duż za to stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co należy..
telefony,rezerwacje,maile,faxy,faktury,kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do recepcjonistki
Mi zapropnowano na poczętek przez 1-e dwa tygodnie że będę przychodzić bezpłatnie, gdyby szef stwierdził że nadaje się to daliby mi po tych 2 tygodnich umowę o pracę. Wiesz za ile? za 914 zł brutto. Mam wyższe wykształcenie i znam b. dobrze jeden język, a dobrze drugi. Hotel **** miasto ok.100.000 mieszkańców. Żenada i wyzysk. Odmówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×