Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trendy

Brodawki- jak się ich pozbyć? Prosze o pomoc....

Polecane posty

Hej! Zwracam sie do wszystkich z prosba o pomoc w poradzeniu sobie z brodawkami okolopalznokciowymii a takze na palcach. Stosowalam juz rozne preparaty przepisane mi przez dermatolaga, ale to nie pomoglo... bylam nawet u znachorki, ale takze bez skutku.Prosze poradzcie mi cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko laserem
usuniesz na amen,ja tez mialam i probowalam wszystkiego skutkowalo do czasu az znow odrastalo,laserem usunelam 2 brodawki 2 lata temu i nie ma sladu robilam w gdyni wystarczy zadzwonic i sie zapisac jak jestes z innego iasta to poszukaj w guglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez stosowalam ten plym..bez skutku :9 co do laseru to mam tych brodawek tak duzo i to nawet kupkami, ze musialam bym robic z 20 takich zabiegow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko laserem
no to zrob chociaz jedna co 3 miesiace zabieg kosztuje ok 100 zl ale jest na stale,wycinaja ci wszystko z korzeniem,nic nie odrasta nie musisz wszystkiego robic za jednym razem,zrob najpierw ta najwieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko laserem
to jedyna skuteczna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na policzku i dermatolog mi to wymroził :) teraz w lutym minął już rok i mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam jedną
która mi odrastała cyklicznie co kilka lat z boku kciuka. W zeszłym roku kupiłam płun do sprzątania łazienki i zaczełam szorować wanne itp ( nie wiedziałam że to coś da poprostu musiałam posprzątać łazienkę) brodawka zaczeła się jakby rozmiękczać i wypłukiwać. Po miesiącu sprzątania nie mialam śladu po tym cholerstwie. Mam nadzieje ze już zniknęła na zawsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie boje czy po tym wymrazaniu nie zostana jakies slady, tzn. dziury brrr... ale slyszalam tez o innej metodzie- smarowac tzw. jaskolczym zielem.to taka roslina, ktora ma zolty sok jak sie zlamie lodyzke.tylko, ze na ta roslinke jeszcze za wczesnie wiec cierpliwie czekam do wiosny... Co do tych plynow to sprobuje.Rzeczywiscie, od kiedy sprzatam lazienke w rekawiczkach mam ich wiecej niz wczesniej. wyprobuje ten sposob. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej dziury ???? tylko strupek ci odejdzie :) jak już pisałam w lutym rok minął od wymrażania :) skóra gładziutka :) poszłam do dermatologa z tym świństwem bo nie wiedziałam co to jest :O a pani dr odrazu wzięła i to wymroziła, potem tylko neomycyną psiukałam:) dziś już nawet nie pamiętam jak to wyglądało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotylko
homeopatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustyśW
Ja też miałam w zeszłym roku.W jaskółcze ziele nie wierzyłam za bardzo,ale nacierałam sokiem z łodygi i nawet nie wiem kiedy zniknęła mi brodawka.Miałam na wnętrzu dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×