Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allegro help

allegro... kto pomoże

Polecane posty

Gość allegro help

Mam taki problem... po raz pierwszy chce coś zakupić przez allegro, ale osoba, u której dokonałam zakupu nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące zapłaty... może ktoś z was mi pomoże... a mianowicie: Kupiłam 2 rzeczy, przy każdej aukcji pisze, że koszt wysyłki to 15zł i że Koszt wysyłki jest "OD SZTUKI" I wysłałam zapytanie czy mam w takim razie dokonać dwóch przelewów i czy to jest jedyny koszt jaki ponoszę (cena rzeczy plus przesyłka), bo nie chciałabym, żeby się okazało, że przy odbiorze towaru będę musiała coś dopłacić. No i dostałam odp. Witam, Jeśli chce Pan(i) kupić kilka rzeczy to jestem w stanie zaoferować rabat pod warunkiem, że nie są to rzeczy, które wyprzedaje prawie po kosztach zakupu, dlatego proszę podawać, o jakie dokładnie rzeczy chodzi (kody z początku tytułu aukcji) , to podam wysokość rabatu. Rabat za zamówione to 8% Do wpłaty z wysyłką 90zł No więc wysłałam wiadomość zwrotną, podałam numery aukcji i znów pytam ile w końcu mam wpłacić... no i dostaje kolejną odp. Rabat za zamówione to 8% Do wpłaty z wysyłką 90zł Na konto... itd. No i teraz nie wiem co zrobić... wpłacić te 90zł i liczyć, że dostane obie rzeczy czy lepiej, za każdą osobno dokonać przelewu?... już się gubię;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZRÓB JEDEN PRZELEW
możesz w tytule przelewu napisać (aukcja taka i taka 2szt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalaaaaaaaaa
trzeba było zapytać jaka jest cena za przesyłkę w ptrzypadku zakupu 2sztuk towaru.zazwyczaj cena jest taka co za 1 szt-zależy jak cięzki jest towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie weim, czego Ty nie rozumiesz:-O? przecież dostałaś odpowiedź, że masz zapłacić łącznie 90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro help
wcale mi nie napisała, że mam wpłacić 90zł bo tą wiadomość: Rabat za zamówione to 8% Do wpłaty z wysyłką 90zł Dostałam zanim jej napisałam o jakie przedmioty mi chodzi... a ich łączna cena nie wynosi 90zł i tego właśnie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro help
a rzeczy są z dówch różnych aukcji tyle, że od jednej osoby no i jest zaznaczone, że cena wysyłki jest od sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo toooooooooo
Z REGUłY JAK KUPUJESZ U JEDNEGO SPRZEDAWCY TO ZA PRZESYłKE PłACISZ TYLKO RAZ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro help
no właśnie z reguły... ale ta osoba chyba sobie liczy to inaczej, bo napisała: Zgodnie z opisem aukcji za wysyłkę każdego przedmiotu należy zapłacić oddzielnie. Taki system opłat wynika z tego, że wszystkie zamówienia wysyłane są z zagranicy pocztą lotniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×