Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lizaaaaaaak

KTO TO JEST Trendseterka ?

Polecane posty

Gość lizaaaaaaak

Wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż... :D Trendsetter. Podchwytują to, co wymyślą innowatorzy, i przedstawia jako własne odkrycie. Trendsetterem w Polsce może być ktoś, kto w Nowym Jorku podpatrzył najnowszą modę i kupił najmodniejsze ciuchy. Trendsetterem jest ktoś, kto odkrywa najmodniejsze lokale - zanim jeszcze zostaną odkryte przez innych. Trendsetterzy to (w zależności od przyjętych kryteriów) kilka - kilkanaście procent społeczeństwa. Mam nadzieję, że pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
wg. mnie jest to osoba, która ustala trendy, którą inni ludzie chcą naśladować i naśladują ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.streetcom.pl jest to osoba ustalajaca do jakich lokalow jest modne chodzic co modne jest nosic robic ipt osoba promojaca trendy, wynajdujaca cos nowego z tlumu i promujaca to. o dziwo mozna promowac nie tylko stroj ale takze lokale czy puby, kremy szampony sporty itd ogolnie sa to osoby ktore wmawiaja innym ze coas jest akurat na topie. trendsedetrka albo trendekspertem mozna nazwac najbardziej lubiana osobe ktora staraja sie nasladowac inne. najproscie pamietacie lata szkolne i najlepiej ubrana najbardziej lubiana ta naj naj dziewczyne w klasie dzis okreslilibysmy ja w pewnym sensie tredsererka gdyz pozostale dziewczyny a przynajmniej czesc chciala wygladac tak jak ona robic top co ona. itp. ogolnie to osba ktora wie co sie dzieje na miescie na duzo znajomych i wie co warto ubrac gdzuie byc bedaca na topie. lol ale sie rozpisalam prawie wypracowanie zrobilam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×