Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aria

DEKOROWANIE śCIAN

Polecane posty

Gość Dokkanka
teraz jest dostęp do tylu materiałów, że można szaleć z dekoracjami. my z mężem w sypialni pomalowaliśmy ściany na błekitny kolor duluxem easy care i wdłuż położyliśmy panele szklane które dopełniają efektu. ładnie wyszło, a znikąd nie czerpaliśmy inspiracji, sami na to wpadliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciaszkaa
Zgadzam się z poprzedniczką obrazy sprawdzają się najlepiej. Sama ostatnio przy okazji remontu ze sklepu UdekorujDom.pl zamówiłam 2 nowe obrazy i fototapetę do salonu i od razu wszystko prezentuje się znacznie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o dekorowanie scian, obrazy i fototapety polecam zamawiac ze sklepu https://coolsciana.pl/. oprocz wymienionych, znajdziecie tam tez super parawany i inne scienne dekoracje. ale fototapety w tym sklepie to moim zdaniem mistrzostwo swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaKarine
Ja na przykład oprócz tradycyjnej gładzi lubię coś innego jeszcze. Na przykład bardzo ładnie wyglądają płytki ręcznie formowane Vandersanden. Można je dostać w KlinkierBud. Mąż ostatnio ułożył właśnie ścianę w salonie i wygląda naprawdę bardo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreno0
Sama gładź nie jest dekoracją tylko wyrównaniem. Potem coś trzeba położyć czy to tapetę czy farbę. Ja osobiście wolę jak pomieszczenia są malowane i też u siebie postawiłam na modne odcienie z kolekcji kolorów świata duluxa, szary w połączeniu z bielą. Jest pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawalerkę właśnie poszerzałem wizualnie, jeżeli tak można powiedzieć fototapetami. Zamawiałem miejski krajobraz z wyraźnym nastawieniem na perspektywę z ulicy. Wzór odpowiedni znalazłem na www.fototap.pl/fototapety i przyznam, że poszukiwania trochę mi zajęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesssi25
Rzeczywiście praktycznym rozwiązaniem są płytki ręcznie formowane, nie są drogie, a bardzo ładne i mają różnordne wzory i kolory. Nawet amator położy na ścianie. Polecam płytki ręcznie formowane Vandersanden. Pięknie się prezentują np. w połączeniu z dębową podłogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie się sprawdzają różnego rodzaju obrazy. Na przykład w sypialni świetnie się sprawdzają reprodukcje Beksińskiego. Dodają fajnego mroku sypialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ktoś już pisał o dekoracjachnawymiar.pl i potwierdzam, że mają dobre zasady jeśli chodzi o wymianę fototapet. Zamówiłam do baru https://www.dekoracjenawymiar.pl/fototapety/geometryczne i jak przyszły krzesła okazało się, że kolor trzeba dopasować. Dopasowali i jak obiecałam dziękuję na forum za dobrze dobraną fototapetę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szybko mi poszło zainstalowanie fototapety kupowanej internetowo z fototap.pl. Dobrze mają wytłumaczone jak prawidłowo materiał przyłożyć i przykleić do ściany żeby nie porobiły się jakieś pęcherze czy inne wybrzuszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Może zamiast malowanych szablonów naklejki z folii, którą można łatwo usunąć i nie zostawi śladu? Poszukaj w google „Klejenie bez kleju” to zobaczysz jakie to fajne. Łatwiej zmienić później kolor ścian i wystrój (nie trzeba zamalowywać aplikacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Byrska

Sam motyw i kolorystyka to jedno, ale fachowe położenie jest równie istotne, żeby efekt był pełen.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna

ja lubię minimalizm, więc nie dekoruję ścian dodatkami. dlatego na ścianach położyłam klinkier, m.in. taki: http://kingklinker.pl/oferta/elewacje/19-rubinowy-plomien. dzięki temu bez ozdób jest ładne, nowocześnie i elegancko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simko92

Ja polecam płytki klinkierowe z King Klinker. Są różne wersje, klasyczne, retro, nowoczesne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można położyć w kilku miejscach i będzie naprawdę fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie również o dekorowanie ścian, ale po pierwsze w łazience, a po drugie mam już konkretną wizję i złożone zamówienia. Wanna toaleta i umywalka białe, na podłodze deska drewniana (jeszcze nie mam, ale myślę o kolorze biały dąb albo coś w tym guście) , blat pod umywalki plus parapet z ciemnoszarego granitu Steel Gray - jest na stronie http://prodmar.com.pl/blaty-lazienkowe). Ten sam granit na ścianie przy wannie, reszta ścian pomalowana farbą - biała. Jakie dekoracje (lustro będzie bez ram, tafla)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka

JA mam na ścianie set arty z haveaniceart.pl Plakaty w ramach wyglądają bardzo dobrze na scianach, a są zdecydowanie tańsze niż obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Podpowiem markę fototap.pl. Dobrze prowadzony sklep, mają fajnie zrobione opisy fototapet, dobrze zrobione zdjęcia, z powiększeniem, wszystko widać bardzo dokładnie. Nie ma potem rozczarowania że co innego się widziało w sklepie, a potem fototapeta wygląda na ścianie zupelnie inaczej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczkowskaj

Co do bardziej nowoczesnych dekoracji, warto sobie na ściany nałożyć Magnat Beton Style albo Trawertyn. Pięknie to wygląda, nie jest trudne do nałożenia, a efekt jest naprawdę bardzo trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×