Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NightExpress

Zapraszam ogiery

Polecane posty

Gość NightExpress

Czemu ogiery sa traktowane jako symbol seksu? Kiedy ktoś mówi "ogier", większości od razu kojarzy się to słowo z seksem i z facetem, który ma minimum 25 cm, ekstra potencję i zawsze chęć. Przecież to nijak ma się do siebie. Jeżdżę konno od kilku lat, często obserwuję stado i widzę, że ogiery wcale nie są takie chętne do ciągłej "zabawy". A może to skojarzenie wzięło się od rozmiaru końskich przyrodzeń????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulknet
Rozmiar jest istotny ale chodzi chyba o to ze ogiery stanowią przeciwieństwo wałachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
hm... to dość ciekawa opinia. Ale proszę o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak z wawy 27lat
a ja uwazam ze ogier to nie wcale musi byc facet z wielka parowa ja sam nie mam duzej 14 cm ale kurde potrafie dziewczyne rznac non stop w kilku pozycjach przez godzine czasu piescic calowac ja zajmowac sie calym jej cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
Nooo, tylko tyle Was, ogiery???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
poleruje w stajni wszystkie ogiery w cichej nadziei ze moze jeden z nich mnie wygrzmoci od tylu pewnego dnia ale jak wyzej wspomnialam nie są takie chętne. moze tutaj znajde jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
hahaha ale śmieszna jest ta wypowiedź powyżej.... ile klas skończyłeś, podszywaczu? Myślałam bardziej o ogierach nie typowo rozpłodowych, ale takich zwykłych, w stadzie, bez żadnej kariery na torze, ringu pokazowym ani nic takiego. Link, który został tu podany, zawiera informacje na temat ogierów zdarzających się w praktyce niezbyt często. Co do wypowiedzi powyżej... żadnych ogierów w stajni nie poleruję, jeśli już, to czyszczę, a tak na zdrowy rozsądek biorąc- no, to sami wiecie, czytając powyższą wypowiedź. W każdym razie- proszę o dalsze opinie, ale już bez takich podpoziomowych podszywaczy, bo to nawet nie jest denerwujące- to jest żałosne, że ktoś poci się nad kompem, pisząc takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
wydepilowalam wszystkie laboratoryjne myszy gdy uslyszalam ze szef lubi depilowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
Temat zaniknął.... a szkoda..... Tak przy okazji, dziękuję Wam, podszywacze, za informacje o mnie, o których sama do tej pory nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że fulknet dał(a) przekonywującą odpowiedż- to kogut a nie kapłon, ogier a nie wałach, byk a nie wół, meżczyzna a nie eunuch są symbolem seksu;-) jak mniemam nie przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydłuzę listę;-) * wół, wolec - (kastrowany byk) * wieprz - (kastrowany knur) * skop(baran) - (kastrowany tryk) * kapłon - (kastrowany kogut) - znaczenie historyczne * wałach - (kastrowany ogier) ciekawe, baran- zawsze wydawało mi się że to tryk a nie że skop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NightExpress
dzięki za odpowiedzi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×