Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakis tam facet

pytanie do pan...

Polecane posty

Czy po osiagnieciu orgazmu odczuwacie dalsza potrzebe stymulacji lechtaczki, jak odczuwacie gdy facet po waszym orgazmie dalej lize lechtaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny123
Jesli orgazm byl lechtaczkowy, to ja np. nie lubie jak facet mnie tam dalej stymuluje, bo to troche boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie boli, ale po prostu juz mi to nie sprawia przyjemnosci i wole aby polozyl sie kolo mnie i daj mi odsapnac, caluj np. moje cycuszki ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biutifulmornin
😴 ja zasypiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialem z moja dziewczyna i ona to samo potwierdzila Natomiast pisalem z kilkoma kobietami ktore twierdzily ze moga miec 12 i wiecej orgazmow jak facet nie przestaje stymulacji sa wykonczone od orgazmow ale nie czuja zadnego draznienia ,czy bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirciaa
Kobiety maja to do siebie ,ze pisza bzdury,nie wierz kobietom,ze maja az tyle orgazmow,bo te co tak pisza to nie maja w ogole a chca sie dowartoscowac jako kobiety i dlatego fantazjuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirciaa
owszem,faceci tez sie przechwalaja i kłamia ,ale kobiety w ostanim czasie stały sie takie kłamliwe co do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu sie zgodze z MCP
ja sie juz nie wypowiadam w zadnych kwestiach , poniewaz czuje sie bardzo staroswiecka czytajac te wszystkie wpisy , napisalabym jak jest w moim przypadku to by mnie zjedli zywcem tutaj , za zacofanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirciaa
wiekszosc kobiet w seksie jest staroswiecka ,tylko udaja takie nowoczesne aby faceta nie stracic,aby faceta załapac etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu sie zgodze z MCP
ja nie musze niczego udawac a juz napewno nie zgodze sie na cos czego poprostu nie akceptuje, wychodze z zalozenia , ze jezeli mu nie wystarcza to co mam do zaoferowania to drzwi sa otwarte , nikt nikogo na sile nie bedzie trzymal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirciaa
ale wiekszosc kobiet jest niestety bezwolna i kazda meska seksualna zachcianke spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirciaa
musztarda ty na pewno jestes nowoczena :-) wiem o tym,bo czytam czesto twoje wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak orgazm był słaby to zaraz po boli jak mnie dotyka, natomiast gdy był długi i silny to jeszcze jakiś czas po wszystkim może sobie tam dotykać, bawić się i jakąś tam przyjemność z tego odczuwam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bawił się ustami, to ma zabierać je od razu, bo później bardzo mnie to podrażnia, a jeżeli to była palcóweczka, to NIE MA PRAWA zabierac od razu ręki, bo bym się chyba rozpłakała.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami gdy " tam" dotykam po orgzamie to ja laskocze i sie smieje Sadze ze jak ma slaby orgazm bo gdy ma silny to zabiera mi reke ale pozwala na wlozenie penisa i tweirdzi ze orgazmu juz nie ma ale jest bardzo przyjemnie Czy wy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak intensywny był orgazm ;) Bo jeśli bardzo, to sprawia mi to ból. Czasami jednak szczytuję kilka razy pod rząd przy miłości francuskiej, i dopiero gdy jestem już wykończona proszę by już przestał. Choć czasem sam przestaje i kładzie głowę na moim brzuchu. Uwielbiam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×