Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwona klapka

Domowe Solaria

Polecane posty

Gość czerwona klapka

Czy one naprawde działaja? Mam tu na mysli głownie takie malse skrzyneczki philipsa do twarzy i dekloltu. Czy takie solaria daja jakis efekt? Oplaxca sie nabyc takie urzadzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloo0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaBonAppetit
Mam takie wlasnie Philipsa i jak dla mnie to daje tylko zarozowionego ryja przez pol godziny i nic wiecej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a drogie toto
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no troche
sa za 170 najtansze, ale sa tez za 700, mowie o ych malych pudlach,mbbo te do calego ciala philipsa do domu, to uu z 5 tysiakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Kropeczki
Naprawde powaznie sie zastnawiamnad kupnem takiego urzadzenia, ale nie kuipe kotwa w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz
no mysle ze jezeli co dwa dni chcialabym sobie troche opalic buzie, to lpeiej walczyc takie cos na 5-8 minut,. niz bulic 1.70 za minute w solarium,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz
musze jakos wyladac na moim nowym profilu na fotce. Coz nie kazdy moze miec mini solary na chacie.... Istad zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka232323
ja mam takie mini solarium do spzredania jakbys chciała bo się juz nie opalam mało używane takie wieksze starczy też na dekolt. jak chesz to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka232323
a jesli chodzi o prad to nie za duzo..bo takie solarium profesjonalne do całego ciała, ktore są w solariach pobierają prądu za ok 10zł przez godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Nederlands
Ja tez posiadam takie male solarium na twarz i dekolt Philipsa i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona...na poczatku uzywalam prawie codziennie, teraz co 2-3 dni i naprawde jest efekt...wiadomo, ze nie taki co na normalnym solarium! Zawsze sobie ustawiam na "15" min!!!!!!!! Mozna powiedziec, ze lecze sobie tym buzie gdyz mam czasami male problemy z wypryskami, zwlaszcza przed okresem:P Ja uwazam, ze warto miec taka rzecz i osobiscie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda kasy, uwierz, nabylam takie urzadzenie jakis czas temu i bardzo tego zalowalam, w standardzie sa bardzo slabe lampy, byc moze, jak dokupisz lapy osobno... kto wie, ale ja siedzialam jak glupia godzinami przed tym pudlem i nie bylo zadnego efektu. Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabina kiedyś uparła sie dokłądnie na HB 172 , może po 2 tygodniach coś było widać , ale lampy cieniutkie bo 15 w , wiec dała sobie spokoj i sprezentowal komus . Raczej nie polecam bo nie są aż tak tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja mam solarium domowe na sprzedaż, mało używane tanio oddam jakbys chciała to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysuniaaak...
no ja tez bym tanio sprzedala tkie solerium.... jezeli jest ktos zainteresowny to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×