Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodaje nowy temat

OCENCIE czy taki tort bedzie dobry

Polecane posty

Gość dodaje nowy temat

WItam moj maz ma urodziny za dwa dni , chce dla niego zrobic tort myslalam o czyms takim Pierwszy biszkopt nasaczony ajerkoniakiem , drugi kawa z wodka ,posypany kakao , trzeci to bedzie albo nasaczany ajerkoniakiem alba kawa z wodka , Masa do przelozenia bedzie jak do tiramisu z serkow mascarpone i zotlek i ubitych bialek . na ktorys ze spodow planowalam polozyc pokrojona w drobne kosteczki czekolade mleczna . Caly tort bedzie posmarowany kremem z bitej smetany i bialej czekolady ...moze delikatnie posypie tarta czekolada mleczna Ocencie czy taki tort bedzie dobry ? Bo ja juz dzis tyle naten temat myslalam ze sama nie wiem czy wszystko pasuje do siebie . Bede wzieczna za opinie p.s. Mam nadzieje ze kakao sprawi ze nie bedzie zbyt mdły Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaje nowy temat
hop hop ? nikt sie nie zna? Nikt nie lubi tortów i ciast ? pleaseeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka...
A nie za słodki? Ta biała czekolada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie widzi
ze bedzie za slodki, moze jakies owoce wloz...mandarynki, pomaranczki, albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaje nowy temat
ale ona bedzie z bita smietana dam na dwie bite smietany polowe bialej czekolady tzn stopie ja w garnku , ostudze i zimna dodam do smietany robilam juz taka mase wielokrotnie i jest przepyszna i zrobie taka lekko slodka Ale wg Ciebie ogolnie skladniki sa spoko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaje nowy temat
owoce beda sie komponowac ? myslisz ze mogla bym dodac wisnie w alkoholu ? to wtedy wyrzuce cos ...moze to kakao ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie widzi
ta czekolada w kostke pokrojona tez mi nie pasi...za slodkie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie widzi
ooo wisnie...dobry pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaje nowy temat
Reign sama dzis myslalam nad tym tortem bo nie chce kupowac , tylko zeby taki od serca byl i wogole Ale myslalam tez o torcie 3 Bit :) Ciasto jest przepyszne , choc slodkie bardzo . Staram sie cos wykombinowac na szybko A maz mnie szpieguje bo wyczuwa juz niespodzianki wiec musze pisac z partyzanta :) Dziekuje za wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaje nowy temat
Dobra , to wywalam czekolade i chyba kakao Na rzecz wisni alkoholowych :) Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzazga w doopie
bedzie spoko :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×