Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

depilator,a po 2 dniach znow wlosy!!!!

Polecane posty

dziewczyny jestem zalamana!!!! ponoc po depilatorze, wlosy odrastaja do 3 tyg...a u mnie znow pojawily sie klujace 4 milimetrowe kłaki;/ co ja mam zorbic..boze jestem zalamana...tyle bolu zeby znow patrzec na owlosione nogi :( najghorsze jest to,ze to lydki...ud nie dalam rady depilowac,ani okolic bikini bo naprawde cholernie boli to;/ bo mam gleboko,mocno zakoorzenione i gesto rozmieszczone:( czy jest jakis sposob by sie tego pozbyc:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsszzz
Mam identycznie. A po goleniu maszynką jednorazową to już pod wieczór mam kłujące odrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam na poczatku
im dluzej uzywasz depilatora tym rzadziej odrastaja ci pozniej wlosy na poczatku mialam po 2 dniach teraz mam po tygodniu dopiero;) i wez pod uwage ze depilatory czasem niestety tez urywaja wlosy-wtedy szybciej odrastaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też szybko odrastają, ale nie poddaję się bo ból jest coraz mniejszy. Najlepiej nie czekać za długo z kolejną depilacją, bo jak włoski odrosną za długie to boli podwójnie. Przed pierwszą depilacją pach i okolic bikini nakpierw użyłam maszynki do strzyżenia i obcięłam ja na 3mm, mniej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem dlaczego tak jest
depilator wyrywa grubsze mocniejsze wlosy, a urywa cieńsze i słabsze, to one odrastają i kłują - te urwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak golicie nim bikini
to moze uzyc jakiegos kremu znieczulajace miejscowo na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tym problem ze moj nie urywa...tylko wyrywa... i to nie sa te cienkie wlosy ktore odrosly..tylko te czarne...moje nogi np.nie sa idealnie gladkie ani odcienia skory...tylko z dala widac,ze na nodze mam strasznie duzo cebulek..bo nogi sa czarne i maja mnostwo krostek..wiecie,takich z ktorych wyrastaja te wlosy...no i szok,bo zdepilowalam nogi...wyrwalam cebulki,a one znow sa..boze ejstem zrozpaczona..czy dop konca zycia bede orangutanem:( a i nie czekam ciegla tyle z depilatorem i go juz dlugo uzywam,....i nici..wlosy sa takie same jakbym maszynki uzywala:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×