Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OONNAKAAA

dominika figurska 3 raz w ciązy !!!

Polecane posty

Gość OONNAKAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia111
gdzie to wyczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej Milena
To już potwierdzona informacja. Pisano o tym w Świecie seriali i był jeszcze wywiad z Łepkowską, która przyznała, że Figurska, to rekordzistka jeśli chodzi o ciążę i postać Ewy zostanie wysłana do Londynu, będzie tam leczyć złamana serce. Na razie trwają spekulacje, do tego, kto jest ojcem jej trzeciego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu ale
jakoś zniesmaczyła mnie ta trzecia ciąża. JAkies to nienormalne. co rok prorok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp
No więc prawdę mówiąc mnie też... Ale przede wszystkim uważam, ze to żadna chwała dla kobiety - te spekulacje na temat domniemanego ojca. JAk można dopuścić do takiej sytuacji?? Nie dość, że wdała się w romans będąc mężatką, to jeszcze ta ciąża... Dziewczyna jest skompromitowana... nie myśli zupełnie, jak to jest odbierane z boku. A już szcytem był jej wywiad lipcowy dla Vivy - ledwo zaczęło sie cos sypać w jej związku, to od razu poleciała do gazety. Pewnie zarobiła na tym "niułsie". Z tego wszystkiego tożal mi tego Chorosińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na ironie
w serialu jest ze to on ja zdradza, kurde jak ten aktor musial sie czuc:_)no ale w koncu to aktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiem....
Z tego co czytałam, to on wcale święty nie jest. Chciał ją zamknąć w domu, zrobić z niej kurę domową, Figurskiej się to nie spodobało i odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femina_2
Ale jesteście głupie! Aż żal! Faceci w takich sytuacjach solidaryzują się, a kobiety jak te wilki w stadzie zeżarłyby jedna drugą. Najlepiej dokopać Figurskiej, a jej facet niewinny. To, że spotykał się od lat z innymi laskami to pikuś, tak? Jemu wolno, bo to facet?! Tak myślicie!? Oby wam faceci rogi przyprawiali i żebyście nigdy nie miały odwagi się odezwać, przeciwstawić.....A swoją drogą budowanie swoich opinii na plotkach...tak, tak, siedzicie teraz w domach z brzydkimi wałkami na głowie...inaczej nie może być... Najobrzydliwsze jest Wasze zniesmaczenie ciążą. Ciekawe, jak tam Wasza religijność/ Która pierwsza rzuci w Figurską kamieniem? WSTYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pracowita
daj Boże żeby sie zajęła dziecmi i do serialu nie wracała, bo za nią nie przepadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie wystąpiła
w "Jak oni śpiewają" bardzo mi się tam podobała.. ale pierwszy raz ją widziałam w ogóle.. w jakim serialu ona gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W \"M jak milość\".Gra tam Ewę,córkę Janiny i Stanisława,żonę Leszka,matkę Oleńki. Ewa,Leszek i Ola w życiu prywatnym są rodziną(chociaż ostatnio się rozstali):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ona jest żoną
Figurskiego z Antyradia czy to tylko zbieżność nazwisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żoną Michała Figurskiego jest
Odeta Moro, a Dominika Figurska jest żoną innego Michała - Chorosińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał Figurski z Antyradia jest mężem Odety Moro - Figurskiej (ona pracowała kiedyś chyba w Vivie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majua
a to trzecie dziecko Figurska będzie miała nie z mężem. To sobie dziewczę narobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się kloci ze soba
Póki co nikt nie udowodnił tego, że Figurska będzie miała to dziecko z kimś innym. Oni potem się podobno pogodzili, wyjechali razem na wakacje i mogli się ze sobą bzyknąć. Kto ich tam wie? Gdyby Figurska miała innego faceta, to Pudel już dawno obdarzyłby nas fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy królik rozpłodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie przykład
Żmijewski ma trójkę dzieci: stan cywilny: żona Paulina; troje dzieci: Ewa (1999); Karol (2000); Wiktor (2002)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to nie przykład
? a Figurska to które dziecko ma w drodze? trzecie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,trzecie.Czyli \"w normie\".Może przeholowałam z tym Żmijewskim,chociaż nie wydaje mi się. Poza tym,co mnie to obchodzi kto i ile dzieci posiada? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy to wie - - nie do końca się z Toba zgodzę... On zarabiał na życie - ona też. To kobieta powinna podsycać - a facet to co? Jak nie dba o żonę, tylko czeka jak cezar na kanapie na ciagłe gesty uwielbienia, to nic dziwnego, ze się sypie. Każdy kij ma dwa końce i to obydwoje pracuja nad związkiem. Facet nie jest tylko od zarabiania, a kobieta nie jest tylko od rodzenia. Ja życzę Figurskiej, zeby jej się udało, jej mężowi też. Oby sobie wszystko poukładali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jest ok
Atrakcyjna z niej babka- trzeba przyznać. Zgrabne nogi, ładna buzia, głos też nie najgorszy. Ma szansę pozostać trochę dłużej w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×