Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musztardówa

Prosze pomóżcie mi !!!

Polecane posty

Gość musztardówa

Idę do firmy na rozmowę. Złożyłam tam papiery bo miałam nadzieję, ze jakaś praca biurowa zgodnie zmoim wykształceniem sie "trafi" Pani zadzwoniła z propozycją montażystki na linii. Szukam pracy od jakiegoś już czasu zastanawiam sie czy poprostu nie wziąść tej pracy bo i tak na razie innej nie mam. Ale nie w tym rzecz - ja ie dam rady pracować na nocną zmianę poprostu dam sie pokroić za spanie :( w domu młodsze rodzeństwo nie dałoby mi sie wyspać po takiej nocce (wiecznie hałas w domu). Co ja mam robić? Jak zachować sie na rozmowie, boję się, że gdy odmówię zamknę za sobą "drzwi" i już nie będę mogła liczyć na pracę w tej firmie z drugiej strony boje sie pracy na lini :( Proszę pomóżcie mi jak sie powinnam zachować, co powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIMA
Myslę że powinnaś spróbować najpierw a potem mówić.Może sie okazać ze taka praca bedzie Ci odpowoadała :) Jeżeli nie zawsze zdążysz zrezygnować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja tez jestem starszny śpioch, ale kiedyś pracowałam na zmiany i nocki wcale nie były takie złe. Dużo gorsza była praca na 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardówa
Może i będzie ok ale jak nie? To co odpowiedzieć, jak sie zachować żeby mnie nie skreślili juz na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardówa
Mam zaledwie staż, pracowałam raz przez 3 m-ce i raz przez m-c. Ze względu na warunki pracy chyba mam pecha :( Nie chciałabym mieć w cv samych takich bo i tak już pracodawcy pytaja a dlaczego tak krótko. Niby nie mówi się źle o byłych pracodawcach ale co mam powiedzieć że oni mnie zwolnili :o Mam za mało doświadczenia w pracy i rozmowach kwalifikacyjnych, często nie wiem jak sie zachować, co powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×