Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

35M

DLACZEGO MAM CHĘTKĘ NA STARSZĄ?

Polecane posty

w wieku 12 lat? coś widzę, że to raczej ty masz problemy z matematyką.. komunie miałem w 98 mając 10 lat, teraz jest 2010 i mam 22 lat.. czego nie rozumiesz? spokojnie weź głęboki oddech, karteczkę, kalkulator i może dojdziesz do tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja mialam twoj wiek (22 lata) to ty brales komunie (10 lat) Teraz dodajemy 22 + 10 = 32 a ty wyjezdzasz z 35, 32 nie 34 wiec do cholery sam waz kalkulator !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sa chetne warszawianki spragnione minetki to chetnie obdaruje tymze ;p Sssanie lechtaczki z jednoczesnym wkladaniem paluszkow to cos co uwielbiam Takze jesli jakas to lubi i ma chec to zapraszam ;p Niekoniecznie musze cos dostac wzamian Po prostu przyjemnoscia dla mnie jest widok kobiety dochodzacej pod moim jezyczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez do komuni
idzie sie w wieku 9 lat to chyba oboje musicie sie podszkolic w liczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka ale o co tobie chodzi? dawno cie nikt nie dotlenił? bo nie rozumiem.. w 98 roku miałaś 22 lat z tego co mówisz.. teraz mamy 2012 więc dodaj sobie 12 lat wychodzi 34 - tyle napisałem, że masz czy ty jesteś jakaś niedorozwinięta? co do osoby, mówiącej, że komunie ma się w wieku 9 lat.. owszem, ale ja miałem rok później (nie mam zamiaru przedstawiać powodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wyzej mała literówka z mojej strony - teraz mamy 2010 (2012-chyba juz zaczynam myslec o klęsce na euro :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez do komuni
ok ,moj post bo ciekawa bylam czy sie ustosunkujecie.. aha dotlenil?czy docienil? oj tam nie zlosc sie dopytuje bo tez czesto literowki robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka - poes powiedzmy tak, kiedy ja mialam toj wiek to ty komunie miales I nie myl plci kotka to nie kocur..... life is hard, soooo no money no sex.... No powiedz mi do diabla, gdzie tu pisalam, ze w 98 mialam 22, czy ty do jasnej czytac nie umiesz? diabliczko no rece i nogi opadaja, ledwo toto ze szkoly wyszlo, nie umie liczyc, pisac a za ruchanie sie bierze...... boooossszzzeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! wczoraj wieczorem dużo rzeczy tutaj się wydarzyło , były już wątki techniczno-hydrauliczne teraz czas nadszedł na matematyczno-chrześcijańskie ! Ciekawe co w dalszej kolejności? Do małolatów wszystkich: nie podrywać mi lasek na moim forum bo w ryj! :) . Lepiej się nauką zajmijcie bo skończycie jak ja! Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności, do piątku mam huk roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Leonek :) ja będę miała huk roboty ale od piątku przez najbliższe 1.5 tyg. mam nadzieję że nie zapomnicie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naładowana - no właśnie nie znajdę, i w ogóle nie powinienem już zaglądać do Was na forum (ale, jak widać, właśnie zajrzałem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VicenteDel
jest jakaś chętna kocica koło 30stki na młodszego sprawnego fajnego chłopaka? a dokladnie lat 21 ?? mam na taka ochote :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość showgirls70
http://www.youtube.com/watch?v=RPjRstuY_q0 dziś wieczorem idę się odprężyć...odstresować w miłym towarzystwie-ON wciąż ma ochotę na starszą a ja wciąż na NIEGO...wpadnę jutro na kawę...miłego popołudnia i wieczoru!!!no i oczywiście stosunkowo udanej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać pragnę dziś ja mam w huk roboty nawet czasu brak na chwilę relaksu przy kawie w kafeterii echhhh życie pozdrawiając serdecznie już teraz życzę miłego i udanego weekendu bo zapewne trudno mi będzie tu wpaść Diabliczko i reszta Pań strzała Chłopaki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×