Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaale

29 tc - + 10 kg - jestem zalamana

Polecane posty

Gość aaaaaaaale

tragedia normalnie, jadlam jak przed ciaza:(, sek w tym ze musze lezec i nie mam jak spalac:( a Wy ile wazycie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to calkiem sporo
ale nie martw sie - zrzucisz na pewno jak urodzi sie malenstwo:) Tylko musisz sie liczyc ze do kocnca przytyjesz jeszcze z 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.....................
28 tydz. +7kg od miesiąca waga się nie zmienia chyba dziecko czerpie z moich zapasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ewwwa_
Bez przesady kobieto! Najważniejsze, że dziecko dobrze odżywione. Ja też mniej więcej tyle przytyłam, ale lekarka zapewniała mnie że nie ma powodów do obaw o figurę - dużo z tego to po prostu woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam z 3 kg narazie jestem w 20 tygodniu,,,z natury jestem jestem szczupla a nawet bardzo jestem ciekawa ile uda mi sie przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 tydzień a + 10 kg widziałam na wadze już dwa tygodnie temu ;) Taki się słonik ze mnie robi. Ważę już 60 kg a nigdy nie mogłam przekroczyc magicznego 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ewwwa_
Ania, dokładnie - mam to samo, ale wcale się tym na razie nie martwię ;) A co do 3 kg... to wydaje mi się to ciut mało jak na 20 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaale nie zalamuj sie... ja w 9 miesiacu mialkam zatrucie ciazowe i przytylam 15kg w 3tygodnie a wychodzac ze szpitala po 12dniach wazylam tylko 1kg wiecej niz przed ciaza takze spokojnie spadnie ci to ja w 22tc przytylam dopiero 1.5kg tyle ze najpierw 4 schudlam no i w dalszym ciagu zaliczam objecia kibelka. brzuszek rosnie maluch sie rozwija i gin mowi ze widac taka moja uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciąży przytyłam 25 kilo po wyjściu ze szpitala miałam już 15 kilo mniej takze nie martwcie sie wszystko w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
ja jestem w 32. i juz mam 14 kilo na plusie jestem zalamana , ostatnio tyje 1 kg na tydzien mam nadzieje ze do porodu waga mi sie uspokoi bo jak bedzie tak dalej to sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, załamana. Nie masz większych problemow? :P 26 tydz. i 11,5 kg na plusie. Zrzucę. Potrafię, już kiedyś zrzucałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 26 tc i 15 kilo na plusie... :D i nie załamuje się a waże już 80 kilo... :D dopuki wyniki mam dobre jest ok. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×