Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IWKA26

SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Zdołowało mnie to z tym potępieniem karmienia, dziś już wzięłam antybiotyk,mimo wszystko,bo bez niego nic mi nie lepiej,no i oczywiście martwię się,że on zaszkodzi malej.Schizę mam znów.Nesiu,czekamy na opowieści i zdjęcia!Aha,Dalka opisz proces odstawienia Uli od cyca.Niuninko-słodki obrazek.Widzę podobieństwo w rozwoju naszych córeczek.Nati też chodziła nie jakoś tak wcześnie,bo w 2 tygodnie po skończeniu roczku,za to też tak fajnie gada,ile z tego śmiech i wzruszenia.Jarowi przetarły się dżinsy-mówię: będzie dziura,a mała podchodzi,wskazuje na przetarte miejsce i od razu powtarza: duda!Śmieszne to jest.Najśmieszniej to,jak nas woła: Mama,oć tu! Pochyla się przy tym do przodu,ręce pod boki i ten ton nie znoszący sprzeciwu! Pękam z niej. Kończę i biorę się do jakiejś roboty.Testy już na szczęście sprawdziłam.Pa! 11:59 mama natalki Witojcie! Przepraszam, ze tak rzadko pisze, ale mam prawdziwy kociol w nowej pracy. No własnie.... dzieczyny, wyslalam do Was e-maila wlasciwie blagalnego o pomoc i nikt sie w tej sprawie do mnie nie odezwal... please, pleaase- help.... Obiecuje na spokojnie odezwac sie ktoregos wieczoru. A teraz po krotce. Baardzo cierpie z powodu rozstania z natalka... to taki przykry ucisk w klatce piersiowej jak o nij mysle w pracy... nie myslalam ze bedzie tak trudno.. a moze sie pieszcze... no ale tak to czuje... nie mam jeszcze opiekunki, wszystko jest na wariackich papierach. Rozwiazania dorazne, do tego kociol w pracy i proba ustabuilizowania pewnych rzeczy. Patryk wyjechal w delegacje do piatku a potem wyjezdza od poniedzialku do piatku na szkolenia... jestem zalamana, bo jeszcze nic nie ogarnelam, a nawet nie mam komu sie poskarzyc... no i jestem po prostu przerazona tym wszystkim... jakies dzikie hece z odwozeniem dziecka z samego rana na drugi koniec warszawy (1h) i spowrotem do pracy (1,5h) aby zdazyc na 9... sorki za chaos, ale tak teraz wyglada moje zycie... www.nataliajaworska.bobasy.pl http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/36 09.gif> 13:23 iwka26 Witam Ja tak szybko bo jestem w pracy W domu komp mi padł i coś tam z dyskiem się dzieje mam nadzieje że mi wszystkiego nie skasuje bo przecież tam są zdjęcia Adusia...a miałam je zgrać na płytę cholera Własnie dzwoniłam do ęża i usłyszałam że adi oparzyl się żelazkiem szlag mnie trafia oczywiście to u teściowej a tyle razy powtarzam że zdala żelazko od Adriaanka chyba trzeba walnąć w łeb aby poskutkowało... Co do schodów to u nas też opanowane tylko trzyma się ściany i idzie Niuninko gratulacje dla Ninki fajnie już sobie mówi wyobrażam sobie jakie to uczucie Zdrówka dla chorowitych dzieciaczków i mamuś tatusiów też bo mój chory pozdrawiam uciekam do pracki www.iwka26.bobasy.pl 16:05 ela79 cześć mam chwilę to mogę odreagować Mamo Natalki nie mam twego pytania na poczcie wiec nie mogę odpowiedzieć..gratuluje pracy Pszczołko już kiedyś czytałam jak pisałaś że tobiasz potrafi ise sam zając zabawą..każdy dzień jest pewnie inny raz lepszy raz gorszy.Piszę to a chcę Ci tak naprawdę powiedzieć że u nas jest tak że jęczy bez powodu,zmienia zachowanie i zainteresowanie z sek na sek,jest perszingiem ciągle w biegu-często nie ma celu tylko biegnie by biec..a ja za nim,po drodze się potyka upada i się cieszy że zrobił woła bababach bach po czym znowu gna..tak jest b.często kilka razy na dzień,wycisza go tylko huśtawka i spacer w wózku.Jęczy i nie wiem co chce,dlatego tez mam nadzieję że jak się rozgada to będzie spokojniejszy...bardzo mnie dziś rozdrażnił,ale wrócił maż i przejął obowiązki. Czasem tak jest że mamy super dzień i myśle sobie o dziecko mi ise odmieniło,po czym następnego dnia szybko otrząsam sie z tej ułudy. U nas wszystko na wariackich papierach i w biegu..bo mały jęczy bo już przestało mu się podobać przy stole. kocham małego ale najbardziej jak śpi,no i z tym tez jest problem bo nocą wyje-bez powodu a w dzień sypia po 3-4h dziś opadam już z wszelkich pozytywnych sił..czekam na lepsze czasy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:46 pszczoła5 Dzien dobry. Mały chory, od poniedzialku temp. 39-40, dziś w koncu do lekarza. Mam nadzieje, ze to zwykła trzydniówka, bo mamy zaplanowany wyjazd na weekend i nie chcialabym zostac w domu Mamo N., chetnie bym Ci pomogla, ale nic jak do tej pory nie przyszlo mi do głowy-nic godnego uwagi Mały wisi na mnie, nie daje pisac. Do potem. \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 10:28 gruby miś dzień dobry u nas wszyscy zdrowi, czego i innym życzymy mąż w białymstoku nie lubię jak wyjeżdża, ale jutro wieczorem wróci dzieciąt się wyspał, radosny usiadł przede mna i coś mówi w sobie tylko znanym narzeczu Zosia patrzy i słucha a później: mamo, on chyba dla ciebie wierszyk zrobił mamo natalki, nie wiem o niczym godnym uwagi... wg I usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;0;19/ st/20070526/k/a8c9/preg.png wg OM i II usg: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722 ;28/st/20070520/k/58b6/preg.png ddd ¦¦ d 11:13 ela79 witajcie my wyspani i zadowoleni..więcej takich dni. Kawa i pączul dla wszystkich 11:32 julia. cholera- zżarło mi posta dla ścisłości jaśmina coś nacisnęła i post poszedł w..... tpm- ja nie miałam zamiaru tobie (czy komukolwiek) dowalić tym użalanieniem się nad spaniem jaśminy, po prostu chciałam się tym z wam podzielcić... iwonko -powedz swojej teściowej, że ja jako teściowa jej wnuka się z nią policzę pszczołko- tobkowi na półtora roku- przede wszystkim, zdrowia carla *- (to napisała jaśminka) gdie kochanie przepadłaś? mamo n wybacz, ale ja żyję na zupelnie innej planecie i nawet gdybym miała pod nosem takie ciemne sprawki, to bym tego nie zauważyła... ale jak tylko coś dotrze do mych uszu- bez wątpenia- będę wiedziała do kogo się zgłosić ty ciężko przeżywasz rozstanie,a jak natalka to znosi? misiu na szczęście masz potmostwo na tyle kompatybilne, że jedno potrafi tłumaczyć drugie brak męża w domu w taką pogodę- nie zazdroszczę... ireno- halo czy sprzedali cię z jakimiś butami? gastroskopia wyglądała mniej więcej tak- 6 prób i nic- lekarz się wqrzył i chciał mi ją zrobić na chama, więc go ugryzłam idę zobaczyć co robi mały pasqdek do póxniej papap julia http://www.jasminek.bobasy.pl http://www.szipszop.pl/tickers/13591.gif[/ img] 13:31 Niuninka1 Mamo N. niestety ja takze Cie nie poratuje Mam nadzieje, ze uda Ci sie zdobyc potrzebny material i ich (szefostwo) zadowolisz. Julia, swietny lekarz, nie ma co, z przemoca do pacjenta? Twoja reakcja sluszna. Tutaj (w Niemczech) gastroskopie robi sie pod narkoza. I chwala im za to!!! Misiu, wreszcie sie doczekalas, ze wszystkie dzieciaczki zdrowe. A Ty jak sie czujesz? Dzis po raz pierwszy Nina myla zabki pasta. Nawet jej sie podobalo. Wogole dopiero od niedawna myje zeby, wczesniej tylko szczoteczke cycala a mi nie pozwalala umyc. Dziewczyny, czy dajecie swoim pociechom slodycze?Ja sie zlamalam i czasami dam malejkawalek czekolady czy ptasie mleczko, ktore uwielbia. 13:35 Niuninka1 Wczorajsza zabawa corci: ubrana w gruba czapke (lubuje sie we wszelkich nakryciach glowy) weszla na lozko, przykryla sie koldra i spiewala \"aaa kotu kotu\" 13:37 Anulaaaaa Dziewczyny, pomóżcie!... Chciałabym zdobyć żel antycelulitowy NIVEA, ale muszę zaprosić jeszcze 6 osób które się zarejestrują... Może któraś z Was mi pomoże i poda maila? Wyślę linka. Pomóżcie. 13:54 ela79 Mamo Natalki+niestety nic nie wiem z domu nos czasem do pracy wysciubiam i tyle..mieszkam w obcym sobie miescie 14:27 pszczoła5 Witam. Już po lekarzu, prawdopodobnie trzydniówka-o ile po wstaniu z popoludniowej drzemki nie będzie znów temperaturki. Niuninko, ja nie daję nic poza petit beurrami, mały jest alergikiem i nie moze czekolady, o inne rzeczy sie nie dopomina(poza chipsami ) Ale czytalam bardzo mądrą opinie na temat słodyczy, że jest to pokarm naładowany emocjonalnie, bo czekoladkami sie obdarowuje z jakichś okazji, kupuje sie słodycze dziecku w nagrode, a odmawia ich za kare...I dlatego tak ich pożądają. Dzieci uwielbiaja truskawki i w sezonie mogłyby zjadac je kilogramami, ale czy którekowliek się rzuca z płaczem, gdy zimą mu ich nie kupimy? Bardzo mnie to przekonalo-najwazniejsze, zeby nie psuc zębów, ale słodycze psują je tak samo, jak cukier np. w sokach owocowych, wiec z rozwaga. Lepszy jest kawałek ciasta zjedzony w kilka minut niz lizany całe popołudnie lizak, a jak ma kilka cukierków, niech zje wszystkie od arzu, a nie po jednym co pół godziny. Takich mądrości naczytalam się w \"Twoim dziecku\" Penelope Leach, którą zresztą polecam wszytskim, to chyba najlepsza książka o dzieciach! Żeby nie było, ze wciaż marudzę: Bąk nauczył się odpowiadac z radością \"tak\" na pytania typu czy. Odpowiada w ten sposób na pytania, co do których jest przekonany, że tak (np. chcesz ciasteczko?) ale i na takie, których za chiny nie rozumie. Uwielbiam go wkopywac, zadając idiotyczne pytania, np. czy mamusia jest piękna itp. Ostatnio-a propos jęczenia- wkurzyl mnie już trochę i z nerwem pytam go \"kopa w tyłek chcesz?\" a on z radością, rączki złożył i TAAAAK! DZiś wracamy od lekarza, jęczy w wózku całą drogę, przy klatce pytam go\"czy te jęki sa konieczne?\" A on oczywiście TAAAK Mamo N., współczuję rozstania, choc zastanawiam sie czasem, czy ja bym nie odetchnęła przede wszystkim z ulgą Taka się czuje już pozbawiona wyzszych uczuc macierzynskich..ale mialo byc bez narzekania \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 14:56 dalka Hehe pszczoła z tym TAAAK dobre, Ulka na odwrót, wszystko NIE. Czy chce czy nie chce to nie i koniec. Ewentualnie jak spytać dać, to tak skinie głową że prawie w podłoge uderzy. Powoli zaczynam myśleć co młodemu na urodziny kupić. Zabawek za dużo i tak sobie wymyśliłam że może poszwe na pościel z spidermenem. Pasowałaby do firanek . Tylko że to cholerstwo drogie.ech gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 16:45 TPM Cześć Laski! Julianko,ja przecież wiem,że to nie było,aby komukolwiek dowalić,bo to nie w Twoim stylu i nawet mi to do głowy nie przyszło.ja po prostu naprawdę nie załapałam,czy to jest krytyka czy pochwała spania Jaśminki.Głupol ze mnie,ale to przez nasze kłopoty ze snem. Pszczoło,ale się uśmiałam z tego TAAAK na wszelkie pytania.mam nadzieję,że Tobiasz,który nie należy do chorowitków,szybko wróci do formy.Rozumiem też Twoją potrzebę pójścia do pracy.ja na początku ciezyłam się,że od poniedziałku mam wolne,ale dziś zaczynam mieć po prostu dość,tym bardziej,że wyjsc się nie da,bo cały dzień sypie białe gówno( śnieg z deszczem). Mamo Natalki,jak sobie tak myślę,że ten bolesny ucisk minie,gdy już sobie wreszcie wszystko poukładasz,a przede wszystkim,gdy znajdziesz zaufaną piekunkę.Wiem,bo to przerabiałam,a teraz jestem zupełnie spokojna w pracy.A zapewniam Cię,że generalnie do spokojnych nie należę. A z tym oparzeniem Adiego-aż mną zatrzęsło!!! I widzicie-czasem obca osoba lepiej się zajmie dzieckiem niż babcia! Niuninko-mała jest po prostu urocza z tym śpiewaniem i przebierankami. Elu,dobrze,że cieszysz się z miłego dnia! Nesiu-czekamy.. Aha,Julianko,mój mąż wrócił po gastroskopii dosłownie zielony i ja od tej pory podziwiam wszystkich,którzy muszą mieć to badanie bez znieczulenia,brrrr Dalko,czy pamiętasz o mojej prośbie? Gruby Misiu-ty to masz odjazdową gromadkę. Aha,mi już lepiej,chyba zdrowieję,choć jednak nie biorę antybiotyku.Pozdrawiam wszystkich.pa. 17:19 dalka TPM w dzień jak tylko chciała cycola, to od razu jakiegoś zajęcia jej szukałam, zagadywałam, lub herbatke dawałam. Z nocą było trudniej, ale jak tylko dostawała kolacje, lub jadła kasze wieczorem, to coraz mniej cyca było, później herbata lekka jakoś o północy i spałą do rana, rano po przebudzeniu od razu kasza lub herbata żeby jej się nie przypominało . A teraz luzik, kasza wieczorem, później śpi do 6.00 i idzie do nas do łóżka, śpi dalej do 8.00 i albo kasza, albo śniadanie i spokój . Ale nie raz dostawałam jobla jak wyła nade mną że chce cyca . No i najważniejsze przy odstawianiu to tulić jak najwięcej żeby dziecko nie czuło się odrzucone gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 20:32 Niuninka1 Witam wieczorowa pora. Maz lezy z Nina w lozku, cos ostatnio mala ma ciezkie zasniecie, moge posiedziec przy kompie. Mezus nie jest zadowolony, ze zamiast spedzac czas z nim przed monitorem siedze. Carla gdzie jestes????? Wszystko w porzadku? milego wieczoru...... www.niuninka.bobasy.pl 20:35 Niuninka1 Corcia odbyla dzis kapiel w \"sniegu\" jak nazywa piane. Ciagle sie jej domaga. I dokladnie nazywa piane \"sniegu\" nie \"snieg\". I jest ostry krzyk jak chcemy ja z wanny wyjac. www.niuninka.bobasy.pl 20:37 Niuninka1 Ach, nowe zdjecia na bobasach, zapraszamy www.niuninka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie to przekonalo-najwazniejsze, zeby nie psuc zębów, ale słodycze psują je tak samo, jak cukier np. w sokach owocowych, wiec z rozwaga. Lepszy jest kawałek ciasta zjedzony w kilka minut niz lizany całe popołudnie lizak, a jak ma kilka cukierków, niech zje wszystkie od arzu, a nie po jednym co pół godziny. Takich mądrości naczytalam się w \"Twoim dziecku\" Penelope Leach, którą zresztą polecam wszytskim, to chyba najlepsza książka o dzieciach! Żeby nie było, ze wciaż marudzę: Bąk nauczył się odpowiadac z radością \"tak\" na pytania typu czy. Odpowiada w ten sposób na pytania, co do których jest przekonany, że tak (np. chcesz ciasteczko?) ale i na takie, których za chiny nie rozumie. Uwielbiam go wkopywac, zadając idiotyczne pytania, np. czy mamusia jest piękna itp. Ostatnio-a propos jęczenia- wkurzyl mnie już trochę i z nerwem pytam go \"kopa w tyłek chcesz?\" a on z radością, rączki złożył i TAAAAK! DZiś wracamy od lekarza, jęczy w wózku całą drogę, przy klatce pytam go\"czy te jęki sa konieczne?\" A on oczywiście TAAAK Mamo N., współczuję rozstania, choc zastanawiam sie czasem, czy ja bym nie odetchnęła przede wszystkim z ulgą Taka się czuje już pozbawiona wyzszych uczuc macierzynskich..ale mialo byc bez narzekania \"Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.\" Carlos Ruiz Zafon http://img126.imageshack.us/my.php?image=tobek fajne27cn.jpg www.szipszop.pl/tickers/15304.gif www.szipszop.pl/tickers/15305.gif 14:56 dalka Hehe pszczoła z tym TAAAK dobre, Ulka na odwrót, wszystko NIE. Czy chce czy nie chce to nie i koniec. Ewentualnie jak spytać dać, to tak skinie głową że prawie w podłoge uderzy. Powoli zaczynam myśleć co młodemu na urodziny kupić. Zabawek za dużo i tak sobie wymyśliłam że może poszwe na pościel z spidermenem. Pasowałaby do firanek . Tylko że to cholerstwo drogie.ech gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 16:45 TPM Cześć Laski! Julianko,ja przecież wiem,że to nie było,aby komukolwiek dowalić,bo to nie w Twoim stylu i nawet mi to do głowy nie przyszło.ja po prostu naprawdę nie załapałam,czy to jest krytyka czy pochwała spania Jaśminki.Głupol ze mnie,ale to przez nasze kłopoty ze snem. Pszczoło,ale się uśmiałam z tego TAAAK na wszelkie pytania.mam nadzieję,że Tobiasz,który nie należy do chorowitków,szybko wróci do formy.Rozumiem też Twoją potrzebę pójścia do pracy.ja na początku ciezyłam się,że od poniedziałku mam wolne,ale dziś zaczynam mieć po prostu dość,tym bardziej,że wyjsc się nie da,bo cały dzień sypie białe gówno( śnieg z deszczem). Mamo Natalki,jak sobie tak myślę,że ten bolesny ucisk minie,gdy już sobie wreszcie wszystko poukładasz,a przede wszystkim,gdy znajdziesz zaufaną piekunkę.Wiem,bo to przerabiałam,a teraz jestem zupełnie spokojna w pracy.A zapewniam Cię,że generalnie do spokojnych nie należę. A z tym oparzeniem Adiego-aż mną zatrzęsło!!! I widzicie-czasem obca osoba lepiej się zajmie dzieckiem niż babcia! Niuninko-mała jest po prostu urocza z tym śpiewaniem i przebierankami. Elu,dobrze,że cieszysz się z miłego dnia! Nesiu-czekamy.. Aha,Julianko,mój mąż wrócił po gastroskopii dosłownie zielony i ja od tej pory podziwiam wszystkich,którzy muszą mieć to badanie bez znieczulenia,brrrr Dalko,czy pamiętasz o mojej prośbie? Gruby Misiu-ty to masz odjazdową gromadkę. Aha,mi już lepiej,chyba zdrowieję,choć jednak nie biorę antybiotyku.Pozdrawiam wszystkich.pa. 17:19 dalka TPM w dzień jak tylko chciała cycola, to od razu jakiegoś zajęcia jej szukałam, zagadywałam, lub herbatke dawałam. Z nocą było trudniej, ale jak tylko dostawała kolacje, lub jadła kasze wieczorem, to coraz mniej cyca było, później herbata lekka jakoś o północy i spałą do rana, rano po przebudzeniu od razu kasza lub herbata żeby jej się nie przypominało . A teraz luzik, kasza wieczorem, później śpi do 6.00 i idzie do nas do łóżka, śpi dalej do 8.00 i albo kasza, albo śniadanie i spokój . Ale nie raz dostawałam jobla jak wyła nade mną że chce cyca . No i najważniejsze przy odstawianiu to tulić jak najwięcej żeby dziecko nie czuło się odrzucone gg 1129385 www.ulcia.bobasy.pl www.dawid.bobasy.pl 20:32 Niuninka1 Witam wieczorowa pora. Maz lezy z Nina w lozku, cos ostatnio mala ma ciezkie zasniecie, moge posiedziec przy kompie. Mezus nie jest zadowolony, ze zamiast spedzac czas z nim przed monitorem siedze. Carla gdzie jestes????? Wszystko w porzadku? milego wieczoru...... www.niuninka.bobasy.pl 20:35 Niuninka1 Corcia odbyla dzis kapiel w \"sniegu\" jak nazywa piane. Ciagle sie jej domaga. I dokladnie nazywa piane \"sniegu\" nie \"snieg\". I jest ostry krzyk jak chcemy ja z wanny wyjac. www.niuninka.bobasy.pl 20:37 Niuninka1 Ach, nowe zdjecia na bobasach, zapraszamy www.niuninka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piane \"sniegu\" nie \"snieg\". I jest ostry krzyk jak chcemy ja z wanny wyjac. www.niuninka.bobasy.pl 20:37 Niuninka1 Ach, nowe zdjecia na bobasach, zapraszamy www.niuninka.bobasy.pl dzisiejszych wpisow brak .... bo udalo mi sie ale MAMULKI ... mama nadzieje ze to Was satysfakcjonuje .... heheheh nigdy tak duzo sie nie napisalam heheheheheh jesli chcecie poczatek to powysylam na Emile lub jak ktos woli przez skypa ... bo wklejenie tego wszystkiego zajeloby tydzien hehehe ;) sama nie wiem co gorsze brak czy posiadanie wszystkiego :( ok znikam numer gg znacie w razie W piszcie ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nowy topik i nową założycielkę Iwkę26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zaskoczona jestem nie powiem i co my teraz zrobimy?? Miałyśmy tam tyle pięknych wpisów :( buuuuuuuuuuuuuu No trudno, niech teraz spróbują usuwać to im pokażemy, Buziolki i miłego wieczoru. Gosiaczek i jej kluseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie smutaj sie :) fakt faktem ktos narozrabial to nie powinno mu ujssc na sucho !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeden plus tego jest ze mamy to zapiasane ... Misiu z przyjemnoscia to ucznie ... lecz jest jeden problem a wlasciwie dwa ... pierwszy i najwazniejszy hehehhe nie mam Twojego emila ;) a drugi musze obcykac zmniejszenie dokumentow .. wtedy to porozsylam ;) Pscolko trzymaj sie kochana.... ❤️ Julka 😘 Isiu yu lelkam 😘 i dla nie wymienionych 🌻 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma tego złego... kiedy ostatnio nasmarowałyśmy 2 strony w ciągu dnia ;) co z tego, że część to powtórki! gdyby nie odzyskali, to Carllo wyślę do Ciebie listonosza z mojego adresu @ (jak już kiedyś wysłałam :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... i jeszcze trąba głupia (czyli miś) podwoiła ll... chyba czas do łóżeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×