Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kikuś89

kto z was wyleczył się z trądziku ?

Polecane posty

po jakim czasie? i jak się leczyłyscie? jak wygladał wasz trądzik? nie chodzi mi tu o taki gdzie wyskoczy czasami jakiś pryszczyk albo 2, chodzi mi to taki z którymi sobie nie radziłyscie na okrgalo i dokuczal wam dobre lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko roaccutane
po 7 latach, a dlaczego ? bo zaden skurwiel konowal nie chcial mi przepisac roaccutane, dopiero po 7 latach walki z wiatrakami ! znalazlam dobrego lekarza, ktory byl w szoku, ze od razu nie dostalam tego leku i tyle zdrowia i piniedzy stracilam, juz po 3 ms brania leku, nie bylo sladu po pryszczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiiiiii
mi pomogl brevoxyl ale ja nie mialam duzego tradzika taki raczej podskorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasza
ja sie zajebiscie wyleczyłem - roaccutanem oczywiście, ale był wtedy jeszcze na zielone recepty, czyli za friko. To było 8-9 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako nastolatka mialam okropny trądzik, na studiach zcasem zdarzal się jakis pryszcz, az zaczelam zazywac pigulki antykoncepcyjne. Od roku nie mialam ani jednego pryszcza:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
ale piguly bierzesz, rzecz jasna ? pogadamy jak odstawisz, za friko- to miales szczescie, ja mialam pol roku spokoju po differinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikuś
ja juz 3 raz zazywam antybiotyk, walcze juz jakies 6 lat z tym trądzikiem a mam 18:( ostatnio juz nie majacsily poplakalam sie u dermatolog, głupie wiem, ale mam tez duzo innych spraw na glowie i to wszytsko tak na mnie spadlo, ona mnie pocieszala w sumie mowiac ze so gorsze rzeczy z ktorych nie mozna wyjsc, ze tez to przezywala i jej corka o rok mlodsza ode mnie tez przezywa takie rozterki. ona widzac mnie wtym stanie powiedziala wlasnie o roaccutane, ale szczezre mowiac boje sie tego brac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgj
boisz sie, te antybotyki sa gorsze, a gowno warte, nie ma nad czym sie zastanawiac, a pocieszanie typu ze sa gorsze rzeczy- blagam... to zadne pocieszenie, rownie dobrze moge pocieszyc kaleke bez jednej nogi, zeby nie narzekal bo moglby nie miec dwoch !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaemail
ja brałam Diane35 a potem jak w Polsce pojawiła się Jeanine, to zmieniłam na nią. mam taką cerę, że cud-miód. a trądzik miałam straszny i łykałam masę antybiotyków a żaden nie pomógł i nawet autoszczepionka nie pomogła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba bubba
mnie wyleczyla miłość,serio! nie wiem o co chodzi,moze hormony mi sie uspokoiły,wczesniej uzywałam nie wiadomo jakich specyfikow ,a i tak malaria na twarzy,odkąd mieszkam z moim narzeczonym mam ladną cerę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×