Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czemu nie...

Uzależnieni od seksu

Polecane posty

Gość Czemu nie...

Moja przygoda z seksem zaczeła sie jak miałem 15 lat. Teraz mam 38 i stale mi się chce! Nie ma dnia bym o tym nie myślał i jak nie zrobię tego przynajmniej raz dziennie to cały się trzęsę.Czy to choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaaaaaaa
to uzaleznienie , moj facet tez tak ma , musi to zrobic , jak nie ze mna to sam reka , a to przykre ze nawet jednego dnia nie moze sobie odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie
Ja mam podobnie ale jestem kobieta mam 23 lata a wspolzyje od 18 mialam stalego partnera 2 lata i to znim zaczelam i on nie mogl duzo razy niestety rozeszlismy sie nie z powodu seksu a przez to ze mnie oklamywal ale nie o tym bede mowic..... mi sie chce codziennie wytrzymuje jakos nie masturbuje sie ale jak juz zaczne to konca nie widac uwielbiam seks nie wiem co bedzie jak zamieszkam z facetem teraz uprawiam co 3 dzien ale jakbym mogla to codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulek24
i ja i ja! reka w gore;) ale tu sie konczy smiech, a zaczynaja problemy...mieszkam z partnerem , uwielbiam sex, musze raz dziennie, bo inaczej cos mi sie stanie, niestety, moj partner okazuje sie o slbszym temperamencie, nie chce go zmuszac, nie prowokuje , ale jak nie zrobi ze mna tego raz dziennie, wkurzam sie, ide spac do drugiego pokoju....niszcze nasz zawiazek :( a do tego mam chora wyobraznie, mimo , ze jestem b atrakcyjna i gotowa na wszystko w lozku, wydaje mi sie, ze on woli inne i jka tego nie zrobi ze mna raz to sam sobie robi db myslac o innych, a ja majac zly humor z tego powodu, odbieram mu checi,... ilez moge mu to tlumaczyc, zebranie o sex? :( chce partnera, ktory bedzie mial taki sam temperament jak ja a moze i wiekszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaniusia
hehe ja tez mam strasznie wielki temperament ale no ale nie wiem czemu zawsze najbardziej chce rano, ja to przed praca chce poprawy humorku mam zawsze w cholere energii po a moj facet normalnie nie moglby funkcjnowac heheh no ale coz jestem nerwowa jak nie bede sie seksic wieczorem tez lubie i potem jeszcze tez ok 2 w nocy mojego miska budze i podniecam jak widze ze ma ochote to sie poseksimy i wtedy zasypiam szczesliwa oczywiscie nie zdarza sie to czesto bo on jest leniwy woli pod wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×