Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaona ona

szukam kobietę która odbije faceta tej, która mi go odbiła

Polecane posty

Gość onaona ona

sama chyba nie potrafię tego zrobić, ale zapłacę tej, która to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretniee
Podaj wiek chłopaka, upodobania co do urody, region Polski i cenę - to najważniejsze. Uprzedzam,że poniżej dwójki nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
wiek 31, upodobania raczej większy biust, południowa polska, cena - niewiem po ile coś takiego chodzi, ale jestem w stanie dobrze zapłacić za efekt końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
Perła, jestem zła, bo to była miłość mojego życia, już od roku jestem w depresji, zniszczyli mi życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest żonaty
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za myślenie ja nie mogę
a co ty się czepiasz tej kobiety????? swojego kolesia lepiej załatw na cacy! biedny facecik, tak się opierał, a ta zła baba go wzięła i odbiła........ ech.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
efekt końcowy... niewiem jeszcze, jeśli będę zadowolona z tego, co się stało ostatecznie... tzn. tamta ma o tym się dowiedzieć. chcę, by zrozumiała, że tak się nie robi, bo kto mieczem wojuje, od miecza ginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej wydać tę kasę na siebie? Żeby sobie poprawić humor? Dziewczyno - myślenie o nich niszczy Ci psychikę. Może lepiej jakas psychoterapia? Albo odrobina luksusu? Czy zemsta na pewno Ci pomoże? Odpuść. Niech sobie gruchają spokojnie, a Ty pokaż sobie samej, że bez niego potrafisz być jeszcze bardziej szczęśliwa, niż z nim. Kij im w oko. Jak odpuścisz, to z Ciebie też to zejdzie. Uwolnisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
nie, Perła, już zrobiłam wszystko, włącznie z operacją plastyczną, wszystko na chwilę tylko pomagało... nie potrafię nawet pokochać kogoś innego, pojawiali się w moim życiu mężczyźni ale nic z tego nie wychodziło bo nie jestem w stanie przestać go kochać. byłam u psychologów, nawet psychiatry, leczyłam depresję. moje życie jest skończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaak i dlatego musisz
psuć tez życie innym:o Może po prstu skocz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
tak, życie za życie. skoro wolno zdradzać i poniżać, to dlaczego nie wolno mścić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi się Ciebie zrobiło.:( Trzymaj się jakoś.🌻 Mój też kiedyś odszedł, ale wrócił. Wiem, że wtedy cały świat się wali. Może Twój też wróci.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on to piłka jakaś
czy co że tak się go odbija? Opamiętaj sie kobieto. Nikt Ci go nie odbił. SAM OD CIEBIE ODSZEDL BO TAK CHCIAŁ. Ot i cala prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PERłA
A możesz powiedzieć Kochana, po jakim czasie Twój wrócił, czy odszedł do kogoś i czy mieliście w tym czasie oddalenia - kontakt? Pozdrawiam Porzucona Anna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolno. Tylko że to nie ma nic współnego z miłością:o Jeżeli kogoś kochasz, to potrafisz zrozumiec nawet to, że ta osoba od Ciebie odchodzi. Bo kocha kogos innego. A na pewno nie chce się nikomu robic krzywdy, jak się go kocha. Chyba, ze kocha się siebie:) Tylko wtedy po co się mścić na kimś, kogo nie kochasz nawet w połowie tak jak kochasz siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on to piłka jakaś
skoro wolno zdradzać i poniżać, to dlaczego nie wolno mścić się? Tu sobie odpowiedziałaś na pytanie NA KIM jeśli w ogóle powinnaś się mścić. Ona Cię zdradziła i poniżyła czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochał się. Wrócił po ok. roku. Nie kontaktowaliśmy się, bo ja tego nie chciałam. Może dlatego właśnie wrócił? Już jesteśmy małżeństwem teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ideaLista z Marsa*
czuje sie tak samotny że sypiam w obięciach mojego tate, dodam ze mam 25 lat ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Perły
a kiedy był ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
-> on to jakaś piłka to, ze nie potrafię z nikim innym być i go kochać nie znaczy, że nie potrafię zrobić tego samego co ona, tzn. poszukać sobie cudzego faceta, uwieśćgo i tłumaczyć sobie, że sam od niej odszedł. może w cudzym facecie będę potrafiła się zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PERłA
Dziękuję za odpowiedz :) i gratuluję. Przyznaję, że sama na to liczę, że mój się opamięta. To już 4 miesiące jak milczy. Heh ... no i nie odszedł do innej, po prostu uznał, że już nie zniesie awantur. No nic. Chciałam kontektu, przez pierwszy miesiąc walczyłam, ale on nie życzył sobie mojego narzucania się. Dlatego odpuściłam. Teraz czekam. Twoja historia napawa mnie optymizmem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, co? Nie bądź śmieszna:o Możesz sobie uwodzić, ale przecież nie każdy facet się da uwieść:O Już nie przesadzaj... Twój men był takim warzywem, niemającym własnego zdania ani mózgu i leciał za pierwszą dupą, która mu się pojawiła przed oczami???:O Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
na kim? na nim. jej dam tylko nauczkę, bo pilnuje go strasznie, dobrze wie, czego się boi, taich jak ona sama... a zemsta będzie na nim. ona odejdzie zraniona albo będą żyć z piętnem zdrady i jeszcze większym strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem deską ... - to tyle jeśli chodzi o praktykę, w teorii wygląda to zdecydowanie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
każdego da się uwieść, ale nie każda uwiedzie każdego, to samo z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×