Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche smutna i rozczarowana

zrobilo mi sie glupio...

Polecane posty

Gość troche smutna i rozczarowana

w sumie to byl moj 1 raz..nastepnego dnia kochalam sie w pozycji na jezdzca...a moj facet po skonczeniu powiedizal...ze pod koniec wogole mnie nie czul;/..poczulam sie glupio bo to poczatek seksu a on powiezial tak jakbym byla nie wiadomo jak rozepchana...czyto jest normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nber
to jak skonczyl jak cie nie czul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to on jest zbyt skromnie obdarzony przez naturę, lub przyzwyczajony do silniejszych bodźców, jakie moze mu zapewnić własna rączka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj perla ona i tak juz jest smutna ty jeszcze dosolilas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo perła ma rację
Spróbujcie na pieska to nie będzie czuł żadnych "luzów", a nawet jesli będzie czuł to widok mu to zrekompensuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dosoliłam, tylko pocieszyłam. Niech dziewczyna nie szuka winy w sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku tez mój mężczyzna mnie nie czuł super extra.A byłam 100% dziewica. Jednak po niedługim czasie sie to zmieniło, podobno teraz jestem starsznie \'ciasna\'. :) . Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego sie tak stało. Szczególnie, że to nie są tylko jego słowa.Ale oboje to czujemy, czasem mam taki dzien, że naprawde musimy sie gimnastykować, żeby \'wszedł\' Może u Ciebie też tak będzie. A póki co wybierajcie pozycje, w tórych bedzie Cię naprawde dobrze czuł. Np on na Tobie a Ty nogi szeroko w górze, lub na jego ramionach. pozdrawiam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ma ale pewnosci nie ma:P a moze ona naprawde jest troche rozepchana ich problem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że pochwa musi sie przyzwyczaić do członka w środku.I tego, że potem wraca do swoich rozmiarów, gdy jego już w środku nie ma. Będzie dobrze nie przejmuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×