Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

migusiowa

PAPILOTY - któraś kupowała i stosuje - czy dają dobre efekty ? ?

Polecane posty

chce zapytać po prostu - grobsze czy cieńsze no i jak wam się potem wasza fryzurka podoba ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliczek
a wiesz to dużo zależy od włosów. Moje są niepodatne na zabiegi i dopiero po całonocnej męczarni w papilotach, a masą pianki strong i lakieru po ich zdjęciu trzymaja mi sie loczki. Są cudne, ale na krótko............ Ale ja mam włosy uparte jak ja sama, a moja córcia ma śliczne loczki przez kilka dni po papilotach zaznaczam, że córcia ma już 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja kiedyś używałam papilotów miałam takie z gąbki miękkiej jak w poduszeczkach w bluzkach :P miałam grube i cienkie. I powiem ci, że fajne loki po nich tylko wyszarpywały włosy strasznie :o Jeśli masz włosy niepodatne to raczej polecam zaopatrzyć się w falownicę. Ja takie mam więc jeszcze żeby mi sie jakoś trzymały to muszę używać pianki i lakieru studio exstra mocnego :D I jeszcze jedno jak się zdecydujesz jednak na kupno papilotów to nie kupuj z takiej gąbki jak ja tylko z takiej twardszej, zbitej coś jak gąbka lateksowa do makijażu. Takie są o wiele lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daja dobre efekty, mam swoje sztuczki fryzjerskie, na moich mocnych i sztywnych grubych czarnych wlosach wychodza sliczne loki - otoz, papiloty z gabeczki kupujemy, sredniej wielkosci, do tego obowiazkowo PIANKA TAFT W ZIELONYM OPAKOWANIU, dodajaca objetosci, myjemy wlosy, suszymy, potem w kazde pasemko wcieramy pianke i nawijamy na papiloty w sposob spirali, czyli od nasady po koncowke, nawijajac pasemko na papilotke. Skrecamy papilotke, i tak dalej, potem zostawiamy na cala noc, na rano - voila !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc dziękuje za odpowiedzi - mam pytanko - jak już mam pasmo włosa to zawijam je do tyłu tzn w lewo czy do przodu ? chyba wiecie o co mi chodzi ? w lewo zakręcać w lierunku czoła czy w kierunku szyji ? czy ma znaczenie w którą stronę zwijać ?? :) plis napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
hey tak fajnie zaczełyście pisac o papilotach, że chyba sobie sama je kupię ;) ale te "zbite" średniej grubości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kierunku, w ktorym rosna wlosy, i do przodu, t. zw, spirala Archimedesa. Smarujemy pasmo pianka i nawijamy pasmo na papilotke, jak nitke na palec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zepowe z gabka (na opakowaniu nazwane \'spiochy\' :P) Byloby super, gdyby moje wlosy byly bardziej podatne. A ze nie chce uzywac zadnych utwalaczy to za dlugo lokow nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepowe z gąbką ?? Jakie to ??? Brzmi ciekawie. Ja zawijam jeden do przodu, drugi do tylu. No i staram się używać jak najmniej papilotow i raczej grubych . Nie lubię mieć barana na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej kobietki rozumiecie mnie - czy zawijać jak w przypadku palce pasemko w lewo czy prawo - jest różnica ? Ja lupie chyba w ten weekend te średnie i na drutach - z miękkiej gabki - moja fryzjerka kiedyś mi takie na noc zrobiła i miałam ładne loki - ale nie pamiętam już jak je zawijała - miałam ślub cywilny i miałam stresa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jasne
a papiloty też masz czerwone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o daruj sobie i idź na \"śluby i wesela \" doradzać innym jak się mają ubierać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawijasz tak jak na palec...robisz taką spiralkę.. nie wiem jak Ci wytlumaczyc. Ani pod spod ani na wierz, tylko SPIRALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w którąś strone trzeba tą końcówke założyć - w prawo czy lewo ? Np na palcu ( np ) biore kosmyk i zawijam ale końcówke w lewo czy prawo ? Od strony zewnętrznej palca tzn wałka czy do wewnętrznej wałka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooo
zawijasz od wewnętrznej strony dłoni w której trzymasz papilota do wewnętrznej strony głowy od zwenętzrnej strony włosa przez zewnętrzną część papilota potem zaginasz jednym końcem wewnętrznej strony papliota do zewnętrznej strony a drugi odwrotnie! Pamiętaj pod odpowiednim kontem od zewnętrznej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaSRTF
DFGHFDGFDHGFHGFHJGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuuuunia
Też miałam podobne problemy, ale po przeczytaniu tego tematu wszystkie się rozwjały :) Jeszcze tylko mam pytanie. Jak według was pasuję grube papiloty do włosów półdługich? Tzn. takich lekko poza ramiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od tego jakie loki chcemy uzyskać. Tutaj >> http://www.kalamis.pl/pol_m_Akcesoria_Papiloty-403.html jest spory wybór, jeśli masz długie włosy i chcesz grube loki to powinny być to grubsze papiloty, a jesli krótsze to trochę cieńsze. Z doświadczenia zauważyłam, że nie warto trzymać papilotów za długo (nie cały dzień), z 2 godziny jest ok bo wtedy sa fajne fale a nie 'baran' na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapaszla
Ja używam takich i jestem baaardzo zadowolona: kalamis.pl/product-pol-2711-Papiloty-fryzjerskie-dlugie-12-mm.html Kręcą ślicznie, polecam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z papilotami jest dużo zabawy i trochę czasu pochłaniają. Polecam zakup mimo wszystko lokówki lub termowałków. Obecnie w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ (To porównywarka cenowa) jest mnóstwo modeli na wyprzedaży. Można złapać okazję na 60zł. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×