Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska./.

cienie RUBY ROSE? Uzywal ktos?

Polecane posty

Gość ciekawska./.

Poszukuje nie drogich cieni < zestaw z lusterkiem> i znalazlam wlasnie te ruby rose ale nie wiem jakie sa, probowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Ja używam. Są całkiem niezłe, nie zbierają się w zmarszczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są super
niedrogie i niezłe ;) uzywam od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska./.
aa to sie zdziwilam:) bo myslalam ze to jakas podejrzana firma;) na allegro sa nowe po 29+ koszt przesylki, a nie wiecie po ile w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29+? hmm to duzo jak za te cienie - widziałam o wiele tańsze zestawy, mam jeden. A co do samych cieni to są całkiem przyzwoite - nie robią się wałeczki, są całkiem trwałe, nie obsypują sie ale jezeli szkasz intensywnych kolorów to raczej wybierz cos innego - te cienie daja raczej delikatne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska./.
no wlasnie chodzilo mi raczej o cos intesywnego, wiec dzieki za inform. a moglabys polecic jakies zestawy, za przyzwoita cene o intesywnej kolorystyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego zestawu nie testowałam...co więcej - nie spotkałam się z takim. Ale moge polecić cienie Inglot - maja ładne bardzo intensywne kolory (szczególnie jak nakłada się je wilgotnym aplikatorem) no i nie są drogie i moze trudno nazwac to zestawem ale monza kupic mixy np. 3 kolorów w jednym pudełeczku - osobiscie jestem posiadaczką kompletu turkus - ciemny róż - żółty - na specjalne okazje jak znalzł :) O ile pamietam kosztował mnie ok. 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska./.
wiem, tez ich uzywam:-) chcialam poprostu miec rozne kolory razem i do tego z lusterkiem;-) dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×