Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracowita

Pomocy!!!!!!!! Szukam pracy.

Polecane posty

Gość pracowita

Mam 15 lat i chciałabym na siebie zarobić. Chciałabym nareszcie być niezależna od mamy!Szukałam w interniecie Różnych ofert pracy dla nieletnich, ale zazwyczaj są to prace od 16 lat :(:( jeżeli w ogóle są. prosze pomóżcie mi. Odpisujcie proszę na mojego e-maila. Oto on : martusia.aniolki@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeee
ponizej 16 roku zycia nikt cie nie zatrudni bo z tego sa problemy prawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowita
ale ja szukam takiej oferty jak roznoszenie ulotek, pomoc , sprzątanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowita
takiej też nie znajde???????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowia
szczecin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
A jak szukasz takiej pracy? W gazecie, w Internecie, może w agencjach pracy tymczasowej? Prawda jest taka, że jak skończysz 16 lat to będziesz mogła podjąć pracę dorywczą.  daj znać jak idą poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pracowita, napewno masz koleżanki, rodzinke - zastanów sie nad dorobieniem sobie w formie dystrybutora firmy FM - głownie perfumy alternatywne. Naprawde warto Zwłaszcza teraz -bo tylko w LUTYM i w MARCU oferujemy Naszym Nowym Dystrybutorom BEZPŁATNE CZŁONKOSTWO bez konieczności wykupienia startera. Dodatkowo KAŻDY NOWY CZŁONEK zostanie obdarowany materiałami reklamowymi (katalog produktów FM, plan marketingowy oraz płyta DVD z filmem korporacyjnym FM).Jesli bedziesz zainteresowana odezwij sie na meila lub gg 1441771. Wszystko ci wytłumacze i przesle umowe - na wskazany adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordecay
hmm mozesz pomyslec o czyms w internecie, tzn o prayc zdalenj (siedzisz w domu z kawka i wysylasz to co zrobisz mailami), wydaje mi sie ze mozna znalezc cos dla osob przed 16 rokiem zycie. swoja droga glupie mamy prawo w polsce ze jak ktos hce pracowac to nie moze. w w.bryt mozna pracowac w wieku i 14 lat o ile sie nie zawala szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Pracowita koniecznie daj znać, jak idzie Ci szukanie pracy? A może już coś znalazłaś. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Morde perspektywa takiej pracy jest bardzo kusząca:D słyszałem wiele o takiej pracy, ale zawsze trafiałem na oglądanie reklam za kilka groszy i żeby dojść do 10 złotych to 2 tygodnie:// nic innego nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
może opieka nad dzieckiem?nie mieszkasz w małym mieście wiec raczej takie oferty pracy powinny być,może ogłoś się w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defu
pracuj.pl aaaby.pl www.gratka.pl www.infopraca.pl www.gazeta.pl www.adcentral.pl - www.adcentral.pl www.ogloszenia.moje.pl www.wakaty.com.pl www.ioferta.pl www.topoferta.pl www.ebaza.pl www.superbaza.pl www.ogloszenia.reporter.pl hrk.pl jobpilot.pl www.gumtree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Fajnie, już w młodym wieku podjąć pracę. Ja zaczynałam jako konsultantka firmy kosmetycznej, to dało mi naprawdę niezłe doświadczenia a potem mogłam sobie wpisać w CV taką pracę  Polecam, fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
ja również w liceum byłam konsultantką,nie zarabiało się dużo,ale zawsze były zniżki na interesujące mnie kosmetyki,więc może i dobre wyjście dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Ja zawsze chciałem być:D bo mi się Panie w katalogach podobały, ale nie zostałem konsultantem, od siostry mam katalogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
kurcze to jesteś chyba jedynym mężczyzną który chciał być kiedyś konsultantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
czemu nie to fajne zajęcie:-) teraz znalazłem na www.praca.gazeta.pl pracę i już nim nie chcę być, 3maj kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
no widzisz:)gratulacje,ja zdradzę,że również oddzwonili do mnie,też korzystałam z tego portalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×