Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca pracy kobieta

w nadziei na to, ze mnie Państwo wylosują przesyłąm swoje CV

Polecane posty

Gość szukająca pracy kobieta

...można tak napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydłoza
hehe jakoś to śmiesznie :) co to za losowanie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najn najn najn
Piszesz to w LM? Nie radzilabym. Lepiej napisac poprostu ze jako zalacznik przesylasz swoje CV ktore zobrazuje przebieg kariery zawodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy kobieta
to moze tak: "w nadziei, że wylosują Państwo moje CV do przeczytania przesyłam moją aplikację...."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna
skad te wylosuja? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najn najn najn
a co to z tym losowaniem? Nie pisz tak bo wyglada jakbys traktowala ich jak obibokow ktorzy rozsypuja CV na podlodze i losuja z zamknietymi oczyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy kobieta
uuu. kiepsko... ale nie chcą mnie wylosować, to co mam napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majua
hmm jakie wylosują ? Nie nie pisze się w ten sposób. Można napisać np że oczekuję na kontakt z państwa strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy kobieta
ej, no żartowałam przeceizz tym wstępem :o Ale nie chcą mnie te cholery wylosować, no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna
nie wylosuja cie bo nie jestes numerkiem w bebnie maszyny losujacej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy kobieta
albo tak: " mimo ze nie odpowiadam wymaganiom na wymienione w ofercie stanowisko przesyłam swoje CV, żeby miał Pan co poczytać gdy się Pan nudzi.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naa_pewno
pisz tak, pisz zawsze jakaś szansa, że będę mieć mniejszą konkurencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szukającej...
Wiesz, i chyba właśnie to jest największy problem, że kandydaci myślą, że proces rekrutacji to takie losowanie... Tymczasem ja szukam od dłuższego czasu kogoś od pracy w biurze i na prawdę można załamać ręce. Wymagania na prawdę nie wygórowane: bardzo dobra obsługa MS Office (zwłaszcza Excela i Worda, ale podstawy - nie wymagam pisania makr czy pracy w Visual Basicu), do tego umiejętność rozmowy przez telefon (powiedzmy, że trzeba mieć gadane i przede wszystkim wyczuwać klienta) i ostatnia rzecz - komunikatywny angielski - taki, który umożliwia w miarę swobodne prowadzenie rozmowy i pisanie pism. I co? Trafia mi się lalka, która zna "podstawy angielskiego", co się sprowadza do tego, że może mi się w tym języku przedstawić i powiedzieć, że lubi chodzić do kina... Porażka... Albo inna osoba - pracowała trochę na komputerze, ale po poproszeniu o zrobienie prostej kalkulacji z rozbrajającym uśmiechem mówi, że nie pisała nigdy formuł w Excelu... Ludzie ci potem dziwią się, że nie zostali zatrudnieni, ale i tak pewnie nic z tym nie zrobią... Tymczasem pracodawca nie ma czasu ani ochoty wydawać pieniędzy na doszkalanie pracownika do minimalnego poziomu, jaki określił w swoim ogłoszeniu - on szuka pracownika już spełniającego te wymagania. I na prawdę jest ciężko... W końcu mam człowieka, który wydaje mi się odpowiedni, ale jeszcze musi to udowodnić... Gehenna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×