Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

topek

dlaczego Ci co nie chca to maja

Polecane posty

ja i moja dziewczyna ktora bardzo Kocham pragniemy miec dzidziusa i mimo ze juz 3 miesiace probujemy to nadal sie nie udalo:( przez to moja dziewczyna jest bardzo smutna, a ze ona jest smutna to i ja jestem:( dlaczego tak sie dzieje? czy da sie temu jakos zaradzic? jak to sie powinno robic zeby sie wreszcie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa do gory trzeba wiecej moze trenowac. osobiscie w moim przypadku fakt ze nie moglam zajsc w ciaze powodowal wiekszy apetyt na seks no i po pol roku udalo sie zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ja moge pocieszyc moja dziewczyne:( nic nie moge zrobic bo nic nie dziala:( prosze o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja bardzo Kocham swoja dziewczyne i nie moge zniesc faktu ze jest nieszczesliwa:( zrobilbym dla niej wszystko ale teraz czuje sie bezsilny>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam. ja narazie
myśle jak tu w ciąże nie zajść przypadkiem... Ale nie stosuje np. tabletek antykoncepcyjnych, bo tyle już koleżanek i kuzynek znam, które teraz nie ogą zajść w ciąże a faszerowały się tymi tabletkami sporo czasu. Zycze powodzenia! Moja koleżanka zaadoptowała w końcu dziecko malutkie i jest szczęśliwa. Ale ona próbowała 2 lata zajść w ciąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez nic nie stosujemy i nigdy nie stosowalismy, ale jakos sie nie udaje:( mimo ze jestesmy jeszcze bardzo mlodzi to jednak chcemy i nie boimy sie tego... ale jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobić łatwo
trudniej wychować, i to jest smutne jak dzieci biorą się za dzieci brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie dzieci, a poza tym jak sie ma w glowie kuku to to sie o tym nie mysli, tego trzeba naprawde chciec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejaaaa
nie liczy sie wiek tylko to czy sie jest gotowym na tak wielka odpowiedzialnosc i wkroczenie w dorosle zycie z masa problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może problem polega na tym że za bardzo chcecie ? Może kochacie się tylko z nastawieniem na ciążę a nie dla przyjemności ? Czasem właśnie tak bywa że im człowiek bardziej czegoś chce to nie dostaje tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looos
Niestety takie jest zycie - moja siostra bardzo nie chciala i wpadla,jest zalamana,inni znajomi chca i ni emoga - tak juz w zyciu jest:) wpolczuje zarowno tym ktorzy ni echcieli i maja jak i tym ktorzy chca i nie maja - nie martwcie sie, z kazdej sytuacji jest jakies wyjscie i los sie w koncu usmiechnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bo tak widocznie musi byc..nie zawsze wszystko jest po naszej mysli...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jest takie powiedzenie, chyba hiszpańskie (ale głowy nie dam) - \"Pan Bóg daje orzechy bezzębnym\" - często ci, co nie chcą mają, a inni muszą czekać dłuuuugo - ale za to są wspaniałymi rodzicami, kiedy już spełnią się ich marzenia - czego i Wam życzę, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×