Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna inez22

pierwsze CV-kto pomoże?

Polecane posty

Gość czarna inez22

własnie pisze swoje pierwsze w życiu CV,i mam problem,czy uwzględnia się w nim pracę wykonywaną wcześniej(po znajomości),która nie ma nic wspólnego z tą do której się składa papiery? jest jeszcze taki problem,że piszą żeby załączyc klauzulę,że się wyraża zgode na przetwarzanie danych,czy umieszcza się to jako osobny załącznik czy w cv?? z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza czerwona
klauzule zamieszczasz w CV na samym koncu mniejsza czcionka- np. 8-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV traktuj jako pomoc w zdobyciu pracy a nie obowiązek. Umieszczasz tam fakty i przedstawiasz je tak, aby świadczyły że jesteś najlepsza. Klauzulę umieść na dole, może być mniejszą czcionką. Na CV lub w liście motywacyjnym zdjęcie. Ja mam takie CV: http://katrin.webd.pl/cv.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszukaj sobie w google strony
na temat CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Racja teraz w Internecie jest masa informacji na temat pisania CV. Macie może jakieś pomocne i sprawdzone strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordecay
ja mam jedna dobra. sa tutja informacje o CV w polsce i za granica, wraz ze wzorami i poradami. mam nadzieje sie sie wam to przyda. pzdr. http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/0,74861.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Dzięki za podany link! Masz rację znajdują się cenne porady. Czas przysiąść do napisania swojego dobrego CV! A jak! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Mamy w powyższym linku kolegi adres nt CV polskiego, a słyszał ktoś o angielskim, zagranicznym CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Nie, niestety nie słyszałam i nie widziałam, a przydałby się taki szablon CV także w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Jak przetłumaczysz sobie doświadczenie, imię, nazwisko, edukacja, to masz już szablon:D wiele się pewnie nie różni od naszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×