Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smerfetkaa

jak moze sobie zarobic 17 latka?

Polecane posty

Gość smerfetkaa

no wlasnie w dodatku w malym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotki
opieka nad dziećmi, hostessa, korepetycje itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
smerfetko a szukałaś w Internecie? Tam na pewno znajdziesz jakąś pracę dorywczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfetko, napewno masz koleżanki, rodzinke - zastanów sie nad dorobieniem sobie w formie dystrybutora firmy FM - głownie perfumy alternatywne. Naprawde warto Zwłaszcza teraz -bo tylko w LUTYM i w MARCU oferujemy Naszym Nowym Dystrybutorom BEZPŁATNE CZŁONKOSTWO bez konieczności wykupienia startera. Dodatkowo KAŻDY NOWY CZŁONEK zostanie obdarowany materiałami reklamowymi (katalog produktów FM, plan marketingowy oraz płyta DVD z filmem korporacyjnym FM).Jesli bedziesz zainteresowana odezwij sie na meila lub gg 1441771. Wszystko ci wytłumacze i przesle umowe - na wskazany adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordecay
zawsze mozesz poszukac pracy na stronach posiweconych pracy gazety.pl albo na gumtree.pl na obu tych stronach codziennie sa jakies ogloszenia w roznych branzach, moze bedzie cos dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Mordecay, dobrze radzisz koleżance. Na takich stronach znajdują się ofert pracy dorywczej nawet dla siedemnastoletniej dziewczyny, zawsze można zostać konsultantką firmy kosmetycznej. Ja tak właśnie zaczynałam. Myślę że warto, potem w rubryce doświadczenie w CV można sobie coś takiego wpisach. Zdecydowanie pomaga później, w szukaniu pierwszej pracy na umowę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Mój kolega znalazł pracę w hipermarkecie za pomocą jakiejś Spółdzielni Pracy więc możliwe że i u Ciebie takowa istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
spróbuj na www.gazetapraca.pl,może tam cośdla siebie znajdziesz:)życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defu
pracuj.pl aaaby.pl www.gratka.pl www.infopraca.pl www.gazeta.pl www.adcentral.pl - www.adcentral.pl www.ogloszenia.moje.pl www.wakaty.com.pl www.ioferta.pl www.topoferta.pl www.ebaza.pl www.superbaza.pl www.ogloszenia.reporter.pl hrk.pl jobpilot.pl www.gumtree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Każdy sposób na szukanie pracy jest dobry, grunt to znaleść odpowiednią pracę, z której będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
niestety teraz jest trochę ciężko o dobrą pracę,wydaje mi się że to bardziej od szczęścia zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Defu, wielkei dzięki, zapisałem sobie te adresy i na pewno skorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×