Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaalalalaaala

jak sie ubierac?

Polecane posty

Gość aaalalalaaala

mam 28 lat jakiki strojami odmlodzic sie czy macie jakies pomysly moze znacie jakies stronki z fajnymi ciuchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
o szit. to zdjęcie powaliło mnie na kolana no nie mogę normalnie :P :P :P stron z modą nie znam, ale jak kupisz gazety: avanti, elle, na pewno zjadziesz coś fajnego. fajne też są w takim dodatku vivy HOT! ale nie wiem jak często to wychodzi... bo raz się pojawia jedno po drugiem, a potem długo, długo nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje propozycje: 1. kolorowo ale bez przesady. czern szarosc postarza ale nie masz 15 lat zeby chodzic we wszystkich kolorach swiata (nom oczywiscie sa wyjatki:)) ubranie sie calej na czarno postarza to samo w odcieniach szarosci. wiec mozesz zaszalec kupic sobie miodowa bluzke czerwony sweterek ale z umiarem. zielone buty pomaranczowa kurtka rozowy sweterek i osiagniesz efekt jak bys na sile chcila sie odmodzic. 2.sportowo ale takze bez p[rzesady nie zawsze i wszedzie ale na spacer do parku czy impre4ze w gronie znajomych nie musisz przychodzic w szpilkach adidasy, trampki, sportowe podkoszulki. a tu tez ale dres do biegania owszem. 3.dzinsy siwetne dla kazdego i zawsze. nie musisz odrazu wbijac sie w wycieran biodrowki z dziurami jesli ci sie nie podobaja ale klasyczne np. rurki ostanio modne swietnie wygladaj z biala bluzka. 4. i tu odraz punkt 3 biale bluzki swiezos nie nagannosc i szyk nie musisz ich nosic do garnituru ale jw. do dzinsow, czy wyciagnac kolniezyk spod sweterka. 5.torebka ostanio modne wielkie kolorowe idealnie ozywia stroj 6. sukienka nie mala czarna ale cos wesoloego kaolorowego do kolanka:):) 7. wlosy jakis nie lad lub przeciwnie kucyk :) kolorek pasemka?? 8.makijaz nie kieruj sie tym ze nastolatki nocno maluja oczy czy cos najlepiej subtelnie i delikatnie roswietl twarz. a wogle o czym my mowimy masz 28 lat jestes mloda:):):) uswmiechnij sie zaszalej z wlosami delikatny makijaz kolorowqe ciuchy i jest super. o najwazniejszyw tym wszytskim jest usmiech pogodna twarz najbardziej odmladza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ps. pani z fotki jes bleee bezguscie oczywiscie w mojej opini ale jak zauwazylam na forum jest jej wielu milosnikow wiec jesli ktos chce nie zabraniam ale ja dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×