Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robespierrrrrrrrrre

Czy umieszczacie w CV pracę NA CZARNO????

Polecane posty

Gość Robespierrrrrrrrrre

O co mi chodzi: jeżeli na przykład ktoś pracował w jakiejś firmie, ale niestety BEZ UMOWY, no i nijak nie może udowodnić swojej pracy.... ALE: mimo że pracował bez umowy, zdobył tam doskonałe doświadczenie, posiada nowe umiejętności (np. nauczył się obsługiwać kasę fiskalną, organizować transporty towaru, obsługiwać klienta itp) - to co z tym fantem zrobić???? Uwzględnić w CV jako "nieudokumentowane"??? Czy co?? Ktoś już ma w tej kwestii jakieś doświadczenie??? Dodam że jeśli NIE wpiszę tej roboty "na czarno", to jakbym WCALE nie miała doświadczenia.... a kurczę to nieprawda bo mam tyle umiejętności że mogłabym obdzielić nimi 10 osób.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To się nazywa
Nie możesz wpisywać pracy na czarno do CV. Wpisz tylko swoje umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bla ble
Nie mozesz tego wpisac. Niestety zyjemy w głupiej Polsce gdzie pracodawca wykorzystuje pracownika. Radze poszukac pracy w innym kraju, bedziesz mogl sobie cos do cv wpisac - legalne doswiadczenie - Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można fakt. Ale zawsze można na rozmowie z pracodawcą pogadać w miarę szczerze - wbrew pozorom jak jest rozsądny - zrozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola27
niestety-mam ten sam problem ok 5lat na czrno!!!!!!!!kto mi uwierzy to jest koszmar ,ktoy jest koniecznoscia czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkskjfdhgfjhgdsa
ja piszę-bo na czarno pracowałam pół życia a jak mnie ktos pyta o swiadectwo, to mówię, że to była umowa zlecenia lub o dzieło i jest oki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w życiu sie nie przyznawaj
nie pisz, ale mów, że pracowałaś na zlecenie i co tam robiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×