Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina bb

Bielsko-Biala najlepszy salon fryzjerski

Polecane posty

Gość karolina bb

Bielszczanki! gdzie najchetniej chodzicie do fryzjera? ktory fryzjer dobrze strzyze i nie sprawi zebym ucielka od niego z placzem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina bb
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem wierna od kilku lat.
salonowi KUBLIN, w Białej, chodzę do p. Magdy C.....kilka razy reanimowała moje włosy bo odwiedziłam Trendy (też mi się zachciało), ceny nie są niskie - styrzyżenie 60 zeta, mam włosy półdługie, strzyżenie starcza mi na 8 miesięcy, przez ten czas włosy wogóle mi się nie rozdwajają a wcześniej, chodząc do innych, po miesiącu już mi sie robiła "wata" na końcówkach. Ale generalnie wTrendach też można trafić na profesjonalistów. Ja trafiłam niestety na partaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo sobie cenie pana wojtka z salonu fryzjerskiego Mc Hair.. Tylko niestety dowiedziałam się że już tam nie pracuje i nie chcą dać mi kontaktu do tego pana.... Jeśli ktoś z Was ma takowy Proszę podzielcie się tym...lub napiszcie gdzie teraz pracuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka223
Z tego co słyszałam, to na pewno z krzykiem nie uciekniesz stąd http://hairbodydesign.pl/ . Pełen profesjonalizm i ogromna staranność to ich główne zalety . Mają też specjalny pakiety ślubne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×