Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca23457

posredniak-pytanie

Polecane posty

Gość pytajaca23457

od wrzesnia nie pracuje,gdyz rozwiazano moja firme,ale od tego czasu nie rejestrowalam sie,szukam na wlasna reke pracy,jesli nic nie znajde do marca to zarejestruje sie...pytanie...czy moga mi robic trudnosci przy zarejestrowaniu?co odpowiedziec jesli zapytaja ,czemu od razu sie nie rejestrowalam we wrzesniu,moge miec problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
podnosze.pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
a jak zapytaja co robilam przez ten czas?pomozcie,nie mialam do czynienia z posredniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych
żadnych problemów ci nie będą robić, przecież to nie jest obowiązkowe; nie musisz sie przed nikim tłumaczyć itp, przecież jesteś wolnym człowiekiem w wolnym kraju; Warto sie zarejestrować dla samego ubezpieczenia zdrowotnego, no i możesz zdaje mi się dostać karte przejazdową na komunikacje miejską, na 3 miesiące chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
dzieki,w naszej miescinie nie ma takich kart przejazdowych-tak slyszalam,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych
poza tym skoro to pracodawca rozwiązał z tobą umowę, czyli zostałaś zwolniona (ale nie dyscyplinarnie), to w zależności od tego ile czasu pracowałaś możesz sie starać o zasiłek dla bezrobotnych; nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych
no i są jeszcze kursy i szkolenia, finansowane najczęściej ze środków Unii Europejskiej, i możesz za darmo się jeszcze dokształcić;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych
no i jesteś ubezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
ostatni dzwonek po pół roku cos jest inaczej ...lepiej leć i popytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
a co inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych
pewnie chodzi o to, że jak minie pół roku od momentu jak zakończyłaś prace, to już nie masz prawa ubiegać sie o zasiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
ja tak miałam i zdążyłam w ostatniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
po prostu z ostatniej pracy sama odeszłam i trafiłam na taką urzędniczkę która mi policzyła ,abym przyszła 2 dni przed upływem 6 m-cy bo wtedy bedzie honorowana moja przedostatnia praca czy cos takiego już nie pamiętam bo dawno to było....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych
ale nie wiem na pewno, więc najlepiej sama pójdź i sie dowiedz, to nie boli; musisz mieć ze sobą dokumenty - doowód osobisty, wszystkie świadectwa pracy, z prac na zlecienie itp też, i świadectwo szkolne czy dyplom ze studiów,i z kursów, jeśli na jakichś byłaś; na miejscu wypełniasz jakieś formularze, procedura rejestracji jest zazwyczaj żmudna i wkurzająca, bo zazwyczaj są kolejki, ale na to nic nie poradzisz;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
a jak przekrocze 6 m-cy to mi przepadnie zasiłek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
zrób sobie wszystko na ksero bo u nich zostawia sie kopie a oni tylko sprawdzaja zgodność...nie bedziesz musiała biegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
dzieki,ale i tak zasilku nie dostane bo pracowalam tam krotko,choc mialam umowe na 3 lata i firma padla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×