Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dingdiringdingding

torebka ktora zawsze bedzie modna ... ? jaka to ?

Polecane posty

Gość dingdiringdingding

chce sobie kupic torebke, jakas porzadna,mam zamiar dosyc duzo na nia wydać,i dlatego chce zeby byla dobra na kazda okazje taka klasyczna, mozecie cos doradzic dziewczyny ? i czy na lato pasuje ciemna (brozowa) torebka ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz
Bardzo ładna, klasyczna. Będzie się nadawała i do pracy i na imprezę. To ładnych pantofli i do modnych balerinek. Ja bym brała, na pewno przechodzisz z nią kilka sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingdiringdingding
dokladnie,mi rowniez wydaje sie taka... uniwersalna :) ps.ja przez internet nie kupuje, jakos sie boje... :) poszukam podobnej w swoim miescie :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz 18 lat to w sam raz
dla ciebie 18 lubia takie buble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollola ej
ale glupia wypowiedz osoby powyzej:P:D torba klasyczna, bardzo gustowna, w sam raz rowniez dla kobiet powyzej 18 roku zycia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna torebka na smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uniwersalna to na pewno nie taka z cekinami albo cala we zlocie:P po prostu w stonowanych kolorach i niezbyt widziwianym ksztalcie, moze byc wlasnie taka jakiej zdjecie podalas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzyzwoita torebka
dla mlodej kobiety ( tak do 40 wg mnie)bedzie modna z 10 lat spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingdiringdigdig
normalnie zakochalam sie w tej torbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodami654
Polecam z Całego serca: Klasycznie elegancki shopper Czarny Marka: Nucelle Kolor: czarny Płeć: damska Wzorzec: jednolity Materiał: skóra naturalna licowa Materiał wewnątrz: żakard, eleganckie wykonanie Wewnętrzna struktura: kieszonka na telefon komórkowy, kieszeń na kartę, kieszonka na zamek Rozmiar: długość:40cm wysokość:32cm szerokość:12cm uchwyt:14cm długi pasek na ramię:129cm (regulowany) Typ rozmiaru: mieszcząca A4 Metoda otwierania: zamek błyskawiczny link; https://www.shopperka.pl/Klasycznie-elegancki-shopper-Czarny,p,1065

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taką, mam ją już długi czas i nic się z nią nie dzieje https://www.lejdi-sklep.pl/p4882,torebka-duza-listonoszka-cambridge-london-kolor-czarny-braz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj miło zaskoczyłam w Polomarkecie i polecam się zainteresować. Mają torebki Batyckiego -60%!!! Trzeba zebrać kilka naklejek i dostaje się piękny rabacik. Jak ktoś regularnie robi tam zakupy to tym bardziej żaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz jakąś czarną o klasycznym wzorze. Takich aż roi się na przykład na Eobuwie. Spróbuj tam. Na bank coś ciekawego się znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×