Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie kot woike

czy za staz dostane kase?

Polecane posty

Gość kto wie kot woike

czy za odbywanie stazu pracodawca ma obowiazek placic stazyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
jeżeli masz staż z urzędu pracy - kasę dostajesz z urzędu. jeżeli tak po prostu - to chyba dobra wola pracodawcy ze jakąś kasę da (teoretycznie ty nabywasz doświadczenie i płacić ci nie trzeba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, więc trzeba się zawczasu dowiedzieć, czy staż jest płatny czy nie. płatne są zazwyczaj w największych (znanych i lubianych :D:D:D) firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staż może być z Urzędu Pracy
lub finansowany przez pracodawcę. Zozmawiam dziś na targach pracy z kobietą i mi mówi, że oferuje mi staż w Warszawie. Zaczęłam sie śmiać, że za 500zł mieszkania nie wynajmę, a za co żyć. Okazało się, że to nie staż z UP i oferuje netto 3 razy węcej. Zaczynam się poważnie zastanawiać. Jeśli narzeczony znajdzie też pracę w stolicy, to bym mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyy
jesli jest to staż z PUP dostajesz na rękę jakieś 470 zł. plus zwrot kosztów dojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety.az.pl/forum/
slyy, koszty dojazdu zwracają tylko jeśli mieszkasz poza miastem, w którym odbywasz staż, a do tego musisz wydawać na dojazd chyba ponad 120 zł miesięcznie. Oczywiście urząd pracy nie zwraca całej kwoty tylko część. >czy za odbywanie stazu pracodawca ma obowiazek placic stazyscie?? Są określone warunki, które musisz spełnić aby otrzymać częściowy zwrot kosztów dojazdu. Musisz na koniec każdego miesiąca złożyć odpowiednie dowody wskazujące na to ile wydałaś/eś na dojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×