Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patowa

to jest erotyczne forum!!!rozmawiajmy o tym a nie o bzdetach!!

Polecane posty

no to jazda:)czekam z niecierpliwością:)Daria ,a te te upodobania to jakie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaaa, nie tak szybko!Powolutku.Wczesniej czy pozniej odkryje się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ,nie przemuj się ja też:)ale zaraz muszę ostro wziąść się do roboty,bo u nas dzisiaj \"30ste plenum spółdzielni zenum\",może potem będę wolniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spragniony,nie będziesz miał mi za złe,że sobie popatrzę na młodego koserwatora.....grzejniczek się popsuł,a tu takie ciacho przyszło coś zaradzić.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do darii mam najbliżej:) i miasto tez się kończy na -wice:) Wadowice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie okolica piękna....białe niedżwiedzie przez cały rok po ulicach chadzają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wiesz lineczka, ze przez kilka lat spedzalem urlop w Suwalkach - jezioro krzywe czy biale - dobrze nie pamietam, są tam niezle miejsca w plenerze w porzadny seksik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no instalacja w porządku z wyjatkiem okresowej nieszczelności:) ale norma to dopuszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsc u nas na porządny seksik nie brakuje.............szkoda,ze się nie spotkaliśmy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W momencie ,kiedy sie podniecilam musze spadać , caly czas ktos mi sie tu kreci i nie moge sie skoncentrowac na sprawch dla mnie najwazniejszych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno puszczać wodze fantazji, kiedy ci ktos przeszkadza...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż............wrzosowa bluzeczka,szara spódniczka,czarny staniczek,ba]ężowe pończoszki,majtek brak.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i mam nadzieję,że chociaż moi koledzy z pracy pracują,bo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheee lineczka - mam w oczach taki widok - siedzisz z lekko rozchylonymi nogami..widzę konczące sie ponczoszki a w glebi jasniejsza plamke Twojej slodkiej cipeczki....jejjjjjjjjjjjj znikne na chwile -- mam spotkanie - mam nadzieje ze nie bede tam wygadywal glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och spragniony.....jakbyś tu był...........i ja moi drodzy was opuszczę,obowiązki mnie wzywają,za cos mi tu przecież płacą.miłej zabawy:) tylko nie narozrabiajcie:)pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak w tej anegdotce:) 3 fachowców zabrało się za stworzenie kobiety: -Rzeźbiarz -Architekt -Hydraulik Rzeźbiarz stworzył kształty, proporcje etc... pracę swa wykonał bezbłędnie Architekt trochę popsuł sprawę bo zaprojektował szambo obok placu zabaw;) a hydraulik to całkiem odwalił fuszerkę bo co miesiąc instalacja przecieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×