Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tanksasaa

praca a wyglad

Polecane posty

Gość tanksasaa

napisalam juz na ogolnym , ale moze tutaj sie ktos wypowie, wkoncu to forum praca jak myslicie czy ludziom ladnym latwiej znalezc prace? czy pracodawcy patrza na wyglad, ja nigdy nie pracowalam i nie wiem ale niedlugo mam zamiar i chce wiedziec. A moze sami wolelibyscie dac prace komus kto jest ladny ?, napewno macie jakies doswiadczenia bo ja niestety nie mam zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba oczywiste
ze jezeli beda mieli dwoch kandydatow z takimi samymi kwalifikacjami z których jeden bedzie brzydki a drugi ladny to wybiora ladniejszego. to chyba logiczne dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja z doswiadczenia powiem , ze niestety pracodawcy patrza na wyglad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgg
niestety patrzą. Pewnien pracodawca przyjął moją znajomą, gdyż na rozmowie kwal. zobaczył w niej materiał na swoją kochankę...Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanksasa
:) ale kobiety chyba nie patrza tylko faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanksasa
wiec jak ktos jest ladny to moze pracy nie dostac jezel pracodawca bedzie kobieta a z tym materialem na kochanke to niezly numer, ciekawa jestem czy to sie czesto zdaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
"W pełni dyspozycyjna" = żeby mieć tą pracę zrobie baaaardzo dużo. Dlatego wolę unikać takiego sformuowania. ;) Ogólnie jak iść na rozmowę kawlifikacyjną z mężczyzna, to skromnie sie ubrać, ale pełny makijaż, a jak z kobietą, to mozna zrobic z siebie "szarą mysz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmowałam sie rekrutacją i selekcją na niskie stanowiska i wygląd nie miał żadnego znaczenia ale są stanowiska wymagające odpowiedniej aparycji np. recepcjonistka reasumując zależy kto przeprowadza nabór pracowników i na jakie stanowisko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×