Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgatA_24

szukam partnera niekoniecznie na stałe

Polecane posty

Gość to inaczej
żenuła :O przedłurzacz ma z 80 lat :D już mu nie dryga. poza tym kurwić się za darmo to gorzej niż za kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś więcej o sobie napiszesz? bywasz gdzieś bliżej Łodzi? bo rozumiem, że spotkania odbywałyby się u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to włączę się do tematu. Też poszukuję, w celu towarzyskim. Reklama: +wysportowany +głośno się śmieję antyreklama -wada wzroku (-0,50 oko lewe, -0,75 oko prawe) -blizna na prawym przedramieniu o długości 3,5 cm i szerokości 2mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trafiłaś w mój czuły punkt. Trochę na niego wskazałem, niemniej jednak dreszcz mnie przeszedł i futro na grzbiecie zjerzyło się mrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestor6
mam 37 lat:)myśle,że nie przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataA_24
przedłurzaczu, wczoraj nie mogłam już pisać.. wiesz, nie ma co na forum się umawiać i bliżej zapoznawać więc może jakiś kontakt? :) a nóż się do siebie dopasujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mradusek
Hej Agatko - ja na stale mieszkam w Paryzu, ale wpadam dosyc czesto do Polski, odwiedzic rodzicow i znajomych, moze chcialabys sie ze mna umowic. Kiedys studiowalem na WAMie, wiec mniej wiecej znam Lodz; a zwlaszcza Fabryczna.... Mam 27 latek, jestem szczuply itd. Napisz meila, jak chcesz, to moze i bedzie cudownie. mradusek@buziaczek.pl Pozdrawiam serdecznie Mradusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mradusek
Hej Agatko - ja na stale mieszkam w Paryzu, ale wpadam dosyc czesto do Polski, odwiedzic rodzicow i znajomych, moze chcialabys sie ze mna umowic. Kiedys studiowalem na WAMie, wiec mniej wiecej znam Lodz; a zwlaszcza Fabryczna.... Mam 27 latek, jestem szczuply itd. Napisz meila, jak chcesz, to moze i bedzie cudownie. mradusek@buziaczek.pl Pozdrawiam serdecznie Mradusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×