Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

PHYSIOGEL-KTO UŻYWAŁ I CO SĄDZI?

Polecane posty

Ja używam od ponad roku - jak dla mnie rewelacja! Stosuję też krem tej samej firmy, ale że jest dość drogi, od wczoraj przerzuciłam się na Humectan - polecany zresztą przez wiele piszących tu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez uzywam
a raczej uzywalam..... u mnie kosztuje on 28zl.. a dosc szybko mi sie konczyl:( dlatego teraz myje buzie sama woda.... i jestem w trakcie poszukiwania czegos rownie dobrego.. ja mam cere mieszana jak dla mnie ten zel jest super... no z tym ze ta cena... ale od czasu do czasu sobie pozwalam i go sobie kupuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ten żel bardzo dobry? fajnie:) a co sądziecie o kremie i szamponie?stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghjj
Krem stosuje i jestem bardzo zadowolona a twarz myje zelem do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jest bardzo tłusty?Bo ja bym chciała go stosować na dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez uzywam
ja kremu nie uzywalam:) ale zel jest fajny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
ja mam sucha skore, wiec ten skora ten krem pije, jest miekka i gladka, dla mnie to nie jest tlusty krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam raczej suchą, więc chyba będzie dobry, musze sobie kupić , jak mi się skończy avene.A gdzie można znalezc sklad tego kremu? nigdzie nie widzę..... a szampnu physiogel ktos uzywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
w aptece wez probke, starcza na kilka razy, bo jest cholernie wydajny i dowiesz sie czy ci sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bent
Ja mam zarówno żel jak i krem tej firmy. Bardzo sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc🌻poproszę o tą próbkę następnym razem:) ponawiam jeszcze pytanie dotyczace skladu kremu, ktos zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo: Aqa, Caprylic/Capric Trigliceryde, Glycerin, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera, Hydrogenated Lecythin, Butyrospermum Parkii, Hydroxyethylcellulose, Sqalane, Sodium Carbomer, Xanthan Gum, Carbomer, Ceramide 3. :D:D Mało sobie palcy nie połamałam przepisując ten skład z tubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny zapychacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tam zapychacz. Ja mam mieszaną cerę, i z niemal każdym kremem miałam problem, a z tym jakoś nie. Dodam, że mam strasznie wrażliwą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny zapychacz
Zawiera substancje komedogenne. Tobie nie szkodzi, ale nie wszyscy mają takie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to są te \"substancje komedogenne\"? Czy w takim razie humectan jest łagodniejszym kremem, czy oba mają zbliżony skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz znalazłam w wyszukiwarce. Kurcze. Nie wiedziałam, że krem, który ponoć jest kremem do skóry wrażliwej, suchej, alergicznej i ponoć trądzikowej (!!) może powodować zamykanie ujść mieszków włosowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny zapychacz
"komedogenne" - zaskórnikotwórcze, zapychające pory. Takie działanie mogą mieć tójglicerydy, olej kokosowy, lecytyna, masło shea - dla niektórych cer (mojej np. :() użycie kemów z zawartością tych składników kończy się wysypem. Nie pamiętam składu Humektanu. Chyba nie można powiedzieć, że jest łagodniejszy. Jest lżejszy, ale zawiera więcej składników syntetycznych. Gdybym mogła wybierać, wolałabym Physiogel. Niestety, moja cera go nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale one są szkodliwe czy tylko mogą powodowac powstawanie pryszczy? bo jeśli tylko to, to chyba moge je stosowac, bardzo rzadko mam krosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny zapychacz
Leanne, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny zapychacz
Watershine, może, ale nie musi zapychać. W tych składnikach, które wymieniłam nie ma nic złego, poza tym, że niektóre cery na nie źle reagują. Taka skóra... Physiogel to bardzo dobry krem, jeżeli Ci służy, to tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi właśnie o to, czy poza powodowaniem u niektorych pryszczy ma jeszcze jakies szkodliwe dzialanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny zapychacz
Nie wiem co będzie lepsze, bo nie wiem jaką masz skórę. W Aqualanie też są trójglicerydy i isopropyl palmitate, których np. ja nie toleruję , ale wiele osób z powodzeniem używa kremów z ich zawartością. Gdybym nie miała takich problemów, wybrałabym Physiogel, bo nie zawiera takiej baterii konserwantów jak Aqualan. Humektan jest lżejszy i tańszy. Także zawiera skł., które mogą zapychać pory, ale ryzyko jest znacznie mniejsze. Podobnie jak Aqualan zawiera konserwanty i np. glikol butylenowy, co w związku z Twoim powrotem do natury ;) może stanowić wadę. Watershine, grunt, że Ciebie nie wypryszcza (jak ja Ci zazdroszczę... :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×