Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Czy wiecie jak wygląda zycie po amputacji nogipowyżej kolana?

Polecane posty

[02.03] 22:20 smutna historia... Witam, może któraś z Was wie jak wygląda zycie chorego po amputacji nogi...zwłaszcza osoby starszej...czy to można nazwać zyciem? amutacja dopadła niespodziewanie jednego z moich domowników...sprawa rozwinela sie w ciagu tyg.przychdozi lekarz bo noga sie nie goi...kieruje do szpitala..w szpitalu wyrok:amuptacja po jedym dniu nie ma nogi...a my jestesmy kompletnie nieprzygotowani!! czy po amputacji mozna chodzic?;/ czy protezy duzo kosztuja?czy mozna obyc sie bez wozka inwalidzkiego do konca zycia.... prosze o kazda odpowiedz... [02.03] 22:21 liberal Europejczyk dedykacja - piosenka: pt: \" najtrudniejszy pierwszy krok\" [02.03] 22:23 mikifiki ojciec mojego byłego faceta nie miał 2 nóg powyżej kolan i jeśli dobrze pamietam 1 ręki do łokcia, poruszał sie na wózku albo bez choć wiadomo łatwo nie jest, protez też nie miał bo nie było ich stać ale powiem Ci że to człowiek o największym poczuciu humoru jakiego zdążyłam dotąd poznać [02.03] 22:24 liberal Europejczyk byli i wybitni ludzie np. taki Wincenty kadlubek niczego nie mial a kroniki pisal... [02.03] 22:44 Majka_21 Sluchaj, mojej kolezanki tata stracil noge powyzej kolana, ma proteze chodzi i to calkiem normalnie, nie martw sie, da sie z tym zyc [02.03] 22:47 Majka_21 nawet z proteza czlonka mozna calkiem normalnie zyc. [03.03] 00:02 smutna historia... okej dzięki za wypowiedz...oczywiscie pomijajac te durne... jesli jeszcze ktos ma jakies doswiadczenia chetni sie z nimi zapoznam... ja narazie czytam, ze protezy sa refundowane a w innym miejscach ze ksoztuha 60 000 zł:/ o co wiec chodzi;/ [03.03] 00:07 *** *** **** pewnie o to ze te refundowane są kiepskiej jakosci, uciskają itd. i raczej slabo się nadają do chodzenia nonstop (a tylko kilka godzin dziennie) dlatego ludzie kupują drogie nie refundowane idealnie dopasowane...to tak z wiedzy zaslyszanej na szpitalnych korytarzach [03.03] 00:26 Majka_21 Jakis kretyn juz sie podszyl, robic sobie zarty z takich tragedi, zalosne [03.03] 00:34 smutna historia... okej...dzieki...tak wlasnie myslalam ze to jakas lipa te refundowane...juz czytalam jak to wyglada-ze niektore moga byc powleczone silikonem w kolorze skory...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka nie ma nogi..ma proteze...i chdozi ..zyje,tanczy,jedzi....zyje normalnie jednym slowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem studentką Elbląskiej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku pielęgniarstwo II stopnia. Piszę pracę magisterską pt: "Ocena jakości życia pacjenta przed i po amputacji kończyny dolnej z powodu stopu cukrzycowej." W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety celem uzyskania opinii na w/w temat. Badania są prowadzone anonimowo i będą wykorzystane wyłącznie dla potrzeb mojej pracy. Proszę o udzielenie szczerych odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu ankiety. Serdecznie dziękuję za pomoc oraz poświęcony czas:) LINK DO ANKIETY PONIŻEJ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZRVAjWCGa5x_vD70hoEPpgpcZ4ELuT7X3KQfzjEGjaLdM-A/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×