Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa modaa

czy zauwazylyscie ze na tą wiosne bedą modne

Polecane posty

Gość nowa modaa

ciuchy w jaskrawych wrecz rażących kolorach???? co raz wiecej widze ciuchow w takim barwach co bardzo mnie zdzwilo , chociaz widzialam taką jaskrawo zieloną koszule i calkiem fajnie wygladala no i jeszcze nie mozna ominąc czerwieni bo jej to tez w sklepach coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tę wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom czerwone buty zwlaszcza:) a co do kolorow to modne sa bluzki z takim melaznzem?? nie wiem jak to okreslic:P:P:P kolorow np. w kola or roznych odcieniach:) jeszcze satynowe bluski w oczojebnych barwach mi sie podobaja ale te tunki we wszystkich kolorach swiata nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wiosnę będzie modny kolor żółty, a właściwie bananowy, zielony i turkus, ale nie w wersji z brązem, jak to cała Polska chodziła w poprzednim sezonie tylko w połączeniu z bielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaa
no i jeszcze panterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka już odeszła do lamusa.... srebro zstąpi złoto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooosh
Booosh, nawet nie mówcie... Chodzę po tych sklepach i zastanawiam się, kto to kupuje. Nie, wróć, tacytakie się zawsze znajdą. Kto to u licha projektuje????? Zestawienia jakby z rozmysłem tak dobrane, żeby było brzydko, tandetnie i kiczowato. Jak już jest fason fajny, dobry materiał i jeszcze niezły kolor, to bluzka na jakiś nieziemski nadruk w kosmicznym barwach gryzących się z tłem. No masakra. Naprawdę, żeby coś kupić zdarza mi się rzadko, zwykle muszę odwiedzić multum sklepów, żeby wykopać coś co mi się naprawdę podoba. I żeby nie było jeszcze jak od jednej sztampy, bo przecież po tych sklepach to dosłownie wisi to samo, a potem chodzi w tym całe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×