Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tusialana

Nowosc- tusz Rimmel Magnifieyes.....warto ?

Polecane posty

Gość Tusialana

Czy ktoras z Was uzywala tego nowego tuszu Magnifi' eyes ? Jesli tak bardzo prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czyżby mi jakaś nowinka umkneła ;)? aco ogólnie ma robi ten tusz -tzn. co obiecuje producent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
co to za tusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annananana
Czy w tym tuszu psuły Wam się szczoteczki? Tzn czy wyłamywały się Wam te ząbki?? Bo mi tak juz w drugim tuszu i nie wiem czy tylko mi czy Wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaugr
Ja bym raczej wolala kupic inny tusz, te szczoteczki strasznie kluja. Uzywalam nawet avonowskiego tuszu z taka plastikowa szczoteczka i w zasadzie klula ona mniej, ale nadal dosc dotkliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam i nie narzekam. mam go od maja i absolutnie nie wysechł jeszcze i ze szczoteczka tez wszystko jest ok a maluje sie nim codziennie, ladnie wydluza i \'\'otwiera oko\'\' , stosuje zawsze 2 warstwy, ktory daja wyrazisty efekt, nie radze stosowac jednak wiecej warstw , bo skleja rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalatralallaa
ja nie jestem zadowolona. podkrecone rzesy zalotka po pomalowaniu tym tuszem \"opadaja\" spowrotem. nigdy przedtem nie mialam takiej szczoteczki wiec moze nie umiem jej uzywac?? czy inaczej sie maluje plastikowa szczoteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×