Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaga

W wysokich szpilkach na wesele

Polecane posty

Gość aaaaga

Dziewczyny ,da się przetańczyć calą noc na wysokich obcasach ,takich ok.10-11cmm ,czy nie ma szans ? Będę 1 druchną na slubie siostry ,długość sukienki jest wlaśnie do takich obcasów i nie da się skrocić. Ubieracie na takie imprezy takie obcasy ?? czy to głupi pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd przyznac , ale tak ubieramy:):):) mam taki pomysł zrealizowany jakis czas temu ....około 3 w nocy wymiekłam stopy odmówiły mi posłuszństwa ....koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...A
Kup sobie wkładki żelowe Scholla, podobno są rewelacyjne (sama jeszcze nie miałam okazji wybróbować, podpieram się opinią przyjaciółki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaga
ARRAKIS Czemu wstyd się przyznać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartuję :) ale wstyd w sumie byc taką naiwną jak ja i wierzyc ,ze nogi wytrzymają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 cm szpilki wesele miesiac temu....koszamr mimo, ze chodze w szpilach na codzien:( ciezko powiedziec, mi nogi odpadaly juz kolo 24 :( ale niestety tez kreacja nie pozwolila mi na nizsze ehh no ale na pocieszeni powiem ze dotrwalam do 3 w nocy hehe :) i jakos zyje;) na kolejne wesele zakupilam szpileczki 8 cm ooo niebo lepiej;)ale tez mialam inna kreacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniak
Piękna jesteś? Pytam poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Ja na ślubie i weselu brata miałam wysokie szpilki i wytrwałam :) mniej więcej o 3 rano ściągnęłam buty i na tym się skończyło- nie dałam rady już włożyć :P tak mnie bolały nogi, a spuchnięte miałam że hoho :D więc sobie darowałam- ale pewnie gdybym nie ściągnęła to bym dała radę. Przecież nie tańczysz cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaga
Kubanka No 12 cm to juz jest troche ,a jak one wyglądają te buty ,na grubej podeszwie ,moze wklej fotke jak masz .Ja mam chyba 10 czy 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaos
mnie bolą nagi jak zalozę adidasy a w szpilach nic mogę chodzić caly dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pierwszy dzień
da się przetańczyć, a nawet lepiej tańczy się niż na niższych, przehulałam tak kilka wesel na 12 cm, ale dwa dni po miałam spuchniete stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam fotki tych butow:( ale wlasnie caly \"problem\" w tych butach moich jest taki ze sa na cienkiej podeszwie takie typowe mega szpile z czarnej skorki wygladaja zupelnie klasycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 Ball
Ja daje rade zawsze, ale to moze kwestia przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×