Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamka7

moja nowa praca

Polecane posty

Gość lamka7

wybieram sie na rozmowe kwalifikacyjna. wiem jak sie zachowac. ale moze sa jakies tematy ktorych nalezalo by unikac?? i co powinnam powiedziec jesli spytaja mnie dlaczego zwolnilam sie z poprzedniej pracy?? (zwolnilam sie dlatego ze dluzej nie moglam tam wytrzymac) ale tego powiedziec nie moge. poradzcie ogolnie jakich bledow unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecccccc
zwolnilam sie bo czulam ze juz nic wiecej nie moglam wniesc w dzialalnosc firmy, nie moglam sie rozwijac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz powiedziec, ze zrezygnowalas bo tam nie bylo mozliwosci rozwoju, a TY bys chciala sie rozwijac i uczyc - przeprowadzam rozmowy kwalifikacyjne i taka odpowiedz jest najbardziej premiowana ;) jesli zapytaja ile chcesz zarabiac to powiedz realna kwote wg Ciebie - bo zawyzona czesto dyskwalifikuje w oczach pracoodawcy. usmiechaj sie, badz mila i uprzejma, wyluzowana, gadatliwa- ale bez przesady- odpowidaja na pytania. mozna zazartowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka7
nie chce klamac bo nie umiem i wtedy sie bardzo gubie.. ale taka odpwiedz chyba przejdzie.. :) a musze brac ze soba CV ?? zostałam zaproszona na te rozmowe po znajomosci, a moj przyszly szef nie widzial wczesniej mojego CV..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka7
troche sie boje, ze zostane odebrana jako osoba bardzo spokojna.. :( bo taka w sumie jestem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas wziasc cv. nawet jesli wczesniej mial je w reku to mogl gdzies zapodziac - to zwykle zachwanie u szefow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ktos jest spokojny to atut. a jesli w tej pracy nie to znaczy, ze ni byla Ci pisana i powinnas innej poszukac. takiej, w ktorej sie spelnisz i ona spelni Twoje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka7
no wlasnie nie mial.. bo jak juz wspomnialam to praca zalatwiona po znajomosci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×