Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Tyszkiewicz-kogo wnerwia ta baba i jej komentarze

Polecane posty

Gość sfffacccccc
oj wysila się ta Kobitka i jest strasznie sztuczna. Jest zwykłym człowiekiem i powinna sobie to wreszcie uświadomić. Nie jest królową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietna kobieta
z klasa. Klasa to jest to, czego brak wiekszoci wypowiadajacych sie na jej temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba bubba
klasę się nabywa, a nie rodzi się z nią .Owszem, w porownaniu z innymi "gwiazdami" Beata Tyszkiewicz wydaje się byc ucielesnieniem klasy ,dobrego smaku i manier,jednak niektore Jej wypowiedzi zdają się temu przeczyc.Myślę ,ze nazwisko to za mało,a opinię ,na ktora sie kiedys zapracowało trzeba zdobywać ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrmometr
huba buba święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to co ona ma to nie wiem czy jest klasa.Jej chyba glownie chodzi o to zeby pokazac ile to ona nie przezyla i ze wszyscy powinni sie z nia liczyc.Dla mnie\"bycie dama \"w czym innym sie przejawia.Niby ona jest mila,ale to jej bycie mila jest z niej wyduszane z taka laska ze sie niedobrze robi.nic naturalnosci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest żenująca i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaa
Tu nie chodzi o jej osobę, tylko o to co wnosi do programu... owszem, taniec z owieczkami nie jest specjalnie ambitnym przedsięwzięciem, ale pani Tyszkiewicz nie ma tam nic ciekawego do powiedzenia. Jest miła i z klasą, ale ilez można słuchać tego samego - to już 5 edycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo co tez nowego mozna powiedzieć w 5 edycji. Wszyscy sie powtarzaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×