Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wtajemniczona

jaki telefon

Polecane posty

Gość brum brum
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
...wiec tak...noki Ci nie polecam z wlasnego doswiadczenia...mialem taka i obudowa poszla po miesiacu uzytkowania moze byla ferelna nie wiem ale juz nie mam zamiaru sprawdzac zreszta klapka to wielki minus bo czesto psek pada...jesli chcesz telefon glownoie do sluchania muzyki to se 300i jest stworzony do tego no ale to zawsze tel. z klapka wiec musisz sie liczyc z ta nieszczesna tasma....jezeli chodzi o ogolny wizerunek i funkcjonalnosc to ja radze wybrac se k750i...ale decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę ale słyszałam że w K750i szybko joistick pada i trzeba wymieniać co kilka miesięcy. Czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
...osobiscie rzeczywiscie nie mialem tego telefonu ale ma go moja dobra znajoma i nie narzeka ma go od roku i zero problemow takze ja polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SE750i
Co wy z tym joystickiem ? Jak się uzywa delikatnie to nie pada. A jak juz padnie to trzeba psiknąc dosłownie kropelke smaru WD40 w szpary joya i znowu działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..alltka76
a co myślicie o noki 6131,nowa . CHodzi mi o ładny telefon dla kobitki ,jaki polecacie .Moze byc kolorowy .Widziałam taki ładny chyba samsung,ale sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tam
polecil LG KG 800 Chocolate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym dżojem to jest tak że słyszałam już od kilku osób co mają SE że im padały więc nie wiem czy to prawda. Siedziałam też na innych forach i najczęstrze negatywne opinie były właśnie o dżojach. A co z innymi funkcjami jak działa aparat ile bateria trzyma itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekitka
Ja mam SE W 200i z oferta cafe plus. Lubie telefony z klapka, a i funkcje ma conajmniej zadawalajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×