Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królowa wysokich gór

100 bezpieczna?

Polecane posty

Gość królowa wysokich gór

Pewnie się takich pytań troche przewinęło, ale zaryzykuję spytać jeszcze raz, może ktoś odpowie ... Chciałabym rozpocząć współżycie, mam kochanego mężczyznę, ufam mu, jesteśmy razem 4 lata... ale mam lęk przed niechcianą ciążą, więc ten pierwszy stosunek chcę zaplanować tak, by mieć świadomość, że jest bezpieczny. W związku z tym mam pytanie: czy współżycie z użyciem prezerwatywy w czasie dni niepłodnych daje gwarancję bezpieczeństwa przed zapłodnieniem ? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarancję stuprocentową
daje szklanka wody zamiast. A jeśli chcesz jakiegoś prawdziwego zabezpieczenia to do ginekologa marsz. Pogadać o wszystkim co cię interesuje. Badać się nie musisz. Po prostu spisz sobie na kartce to, co cię interesuje i zapytaj o to. Tak będzie najbezpieczniej i odpowiedzialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wydaje mi sie ze pewna o ile dobrze wyliczysz te plodne dni ile masz lat? nie myslalas o tabletkach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod warunkiem że wyznaczysz
dobrze dni niepłodne - jeśli jesteś po owulacji nie ma szans na ciążę kalendarzyk odpada - musiałabyś się posłużyć metodą termiczną i współżyć dopiero gdy jesteś pewna że już po owulacji to może być trudne jeśli do tej pory nie prowadziłaś obserwacji jeśli zamierzacie się kochać regularnie powinnaś pomyśleć o trwałym zabezpieczeniu (pigułki, spirala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga .. ... ...
nie ma 100% bo przeciez plemniki przezyja kilka godzin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×