Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natka2

Troche mnie to krępuje i niewiem czy go spytać

Polecane posty

Gość natka2

Zastanawiam sie czy dla mojego kocurka moja pani nie jest za bardzo rozciągnięta i czy dostatecznie go zaspokajam w czasie seksu? Hmm... ja biorąc pod uwagę poprzednich partnerów nie w każdej pozycji go dobrze czuje. Byłam nawet z facetem z którym w czasie seksu odczuwałam ból a nawet leciała mi krew. Zapytać go czy skoro mi mówi że jest mu super ze mną w łóżku nie pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2
a może po prostu iść do wuja Zbyszka i wytargać mu łechtunią wąsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDarkness
a ja sie zastanawiam czemu przy dobrze platnej robocie moderatorzy musza dorabiac chlapaniem dzid na dworcu centralnym w Warszawie...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2
olewam głupie podszywy. A jak wytłumaczyć że seks z byłym kończył się krwawieniem ciągle mnie to zastanawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2
zastanawiałam się nad tym ale uważam że skoro teraz nie ma takich objawów to chyba jest wszystko wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2
może masz nie powinnam się jego pytać i uwierzyć że fakycznie jest mu ze mną dobrze. A co do tej nadzerki sprawdze to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2
tak to jest nadżerka;( własnie wróciłam od ginekologa i on mi powiedział że to przez mojego chłopaka bo zamiast lizać to on mi nadżarł Chyba musimy sie rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×