Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamkkakkaa

dlaczego waszym zdaniem

Polecane posty

Gość zalamkkakkaa

faceci nie powinni wchodzic do damskich sklepow z nami, chodzic z nami an zakupy, czekam na wszystko na nie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkkakkaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciuniaaa
hej, ile tych topików juz dzisiaj załózyłaś? Myślałam, że tęsknisz za swoim lekarzem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimoza- chyba zartujesz z tym obiektywizmem? zawsze ci powie ze ladnie wygladasz, bo jak sobie wyobrazasz faceta ktory mowi \"kochanie, w tym jestes za gruba\" \"w tym ci nie do twarzy\" \"wygladasz beznadziejnie\" - przecie zod razu mialby wojne a kobitka fochem by strzelila, nie znasz zycia czy co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkkakkaa
tesknie hehe... ale to tez potzrebuje, musze kogos przekonac, ze sa zbedni an zakupach, bo marudza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu z facetami najlepiej chodzui mi sie na zakupy zawsze chodzilam z kolega lub chlopakiem oni potrafia cos dobrac o ile sie nie spiesza i nie mysla tylko kiedy wreszcie to sie skonczy:P:P rycheza lotaryńska--->nom nie powiedza ale dadza odczuc jak moje kochnaie widzi ze ogladam cos co mu sie totalnie nie podba lub zle wygladam w tym to odpowiada zawsze nom tak albo mhhh a jak cos mu sie zeczywiscie podba to zaraz namawia mnie do zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie do szalu doprowadzaly
zakupy z chlopakiem bo mowil ze we wszystkim mi dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalalakaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×