Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

co myślicie o takim imieniu???

Polecane posty

[06.03] 17:17 jak sądzicie moja znajoma za miesiąc urodzi córeczke. razem z mezem postanowili nazwac ją Wiktoria. nie spodobał mi sie ten pomysł, ale nic nie powiedziałam, w koncu to ich sprawa i nic mi do tego. nie chce nikogo urazic, ale czy nie uwazacie ze to imie robi sie coraz bardziej pospolite, teraz co trzecia dziewczynaka to Julia, Sandra, Wiktoria, Oliwia itd [06.03] 17:18 gupia ty a co tobie do podobania się ? [06.03] 17:19 kiciuniaaa Też uważam, że Wiktoria jest oklepane, tak samo jak Julie, Nikole itd. Co druga dziewczynka ma tak na imię [06.03] 17:20 zimna woda no dobra ale to chyba nie od waszego podobania zalezy he? [06.03] 17:20 dział ciąża itp [06.03] 17:21 kiciuniaaa nie, ale żal mi tych dziewczynek i tyle. Na cudzych błędach też się można uczyć, najładniejsze imię to Sylwia [06.03] 17:23 Przyszlamamusia Mi bardzo podoba się te imię. Jest takie oryginalne, fajnie się zdrabnia (Wiki, Wikusia, Wikuś, Wicia, Wikunia). Sama dam mojej córeczce za miesiąc takie imię. [06.03] 17:23 ojojo dobrze ze moja 6 miesieczna corcia ma na imie Laura aby sie troche wyróznia.jestem tego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciuniaaa
ha, ale Wiktoria to w żadnym wypadku nie jest już imię oryginalne, wręcz przeciwnie, trudno mi teraz sobie wyobrazić bardziej wyświechtane imię dla dziecka. Sorry :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez nie skaleczyłam swojego dziecka imieniem Wiktoria bo jest zbyt popularne i co 3 dziewczynkas tak ma na imie znalazłam Laura lub Milena i pierwsza corka to Milena jezeli kiedys bedzie druga to nazwe Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_K
nie nazwalabym tak mala bo wiele dziewczynek nosi to imie podobnie jak Julka kulka beznadziejne imie oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne imię
Nie rozumiem, co takiego jest w tym imieniu, że stało się aż tak popularne. Popularność Julii i Oliwii jestem w stanie zrozumieć, bo to ładne, dziewczęce imiona, ale Wiktoria brzmi srogo, surowo, zbyt poważnie, a zdrobnienie Viki, jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sądzicie
czy powinnam podzielic sie moimi obawami z przyszłymi rodzicami, czy sie nie wtrącać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej ich decyzja, ja bym się nie wtracała. Dla chłopczyka wybrałam imię Jakub, wiem że ono też jest popularne, al bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×