Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dylemat

czy mozna w taka pogode jeszcze wyjsc w kozaczkach?

Polecane posty

Gość mam dylemat

nie jakichs zimowych bardzo, zamszowych dosc lekkich, czy juz za cieplo i bede glupio wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz się zaśmiardnąć
to proszę bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat
no nie przesadzaj z tym zasmierdnieciem, przeciez nie ma 20 stopni, ba nie wiem czy jest 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taki dylemat. jutro wychodze z domu o 7.00 a wracam o 21.00. sie zobaczy rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 7 rano to z pewnoscia nie mam 15;/ brrr...wczesnie rano palce w mpk mi zamrazaja;/ oczwiscie ze mozna zreszta ma byc ci cieplo. pozniej tylko grypa. ja juz leze i kaszle po tym jak zapomnialam kozakow z domu i caly tydzien w adidasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkb k
ja ost sobie kupilam w venezii super kozaczki,plaskie zlote... mam zamiar w nbich chodzic do lata(latem na wieczorne spacerki tez).z reszta pani w sklepie zaproponowala mi te wiosenno-letnie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsawaq
troche nie na temat, jakie są ceny w Venezji bo widziałąm w katalogu super butki a dlaeko mam do tego centum hadndlowego nie wiem czy mi się opłaca jechać. Daj znać prosze jaki przedział cenoewy tam "obowiązuje":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkhgk
wejdz na strone venezii-tam sa ceny:) www.venezia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehehhe duuuuuuuuuuuuuuze. ja ostanio zakochalam sie w spilkach bez palcow za 399zl;/ ceny sa mniej wiecej takie kozaki nawet 600zl. zreszta zalezy od modelu. w promocji mozna kupic po 200 czy 150. na stronie venezi jest nowy katalog. butki maja naprawde sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkb k
venezia w tym roku ma naprawde sliczne buty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standardowa cena
20 stopni może nie było, ale 18 w cieniu tak, więc jak uważasz, dla mnie i moich stóp grzechem byłoby nosić w taka pogodę kozaki, szkoda nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyyyyy
o czym wy mowicie..dopiero pierwsze cieplejsze dni wiec smialo mozna chodzic w kozakach, kilka stopni na plusie nie upowaznia do noszenia letnich butow:o, u mnie na podlasiu temperatura oscylowala w granicach 7 stopni, ale nawet przy 15 mozna spokojnie nalozyc kozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt tu nie mówi o letnim
obuwiu, jeśli jest 11-18 stopni trzeba zakładać wiosenne obuwie, bo stopy są naprawdę zmęczone od ciężkiego zimowego obuwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie spokoj
ej jest jeszcze przeciez zima... wiec kozaki sa jak najbardziej w temacie! wystarczy spojrzec dzisiaj za okno... a wy tu o lepnich butach gadacie. Widzialam juz pare babek w balerinkach i wygladaly jakby z ksiezyca spadły, albo jakby nie bylo je stac na kozaki. Apropo... wczoraj widzialam typiare w mini! zadnych rajstop, do tego adidaski ...i to wieczorem... no coment. No ale fakt nogi miala grube to moze ten tłuszcz ja grzał, ale zrobila z siebie totalna idiotke.Ludzie w tramwaju mieli niezłego brechta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz że nie miała
rajstop? Są takie rajstopy, które świetnie imitują skórę i do złudzenia przypominają gołą skórę.] A tak w ogóle to każdy chodzi w czym chce, fakt, dzisiaj jest troszkę chłodniej. Nie mniej jednak gdy jest 15 stopni i słońce grzeje bardzo mocno nie widzę powodu, by męczyć nogi w kozakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka zima
?????? Kobieto w W-wie 16 stopni, kobiety w futrach i kozakach wyglądaja jak idiotki, faceci w puchówkach również, a juz zupełnie nie umiem sobie wyobrazic, jak "jadą" stopy po całodziennych bieganiu w kozakach w tej temperaturze!! Nie trzeba się sugerować porą kalendarzowa, tylko rzeczywistą pogodą i temperaturą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższą wypowie
iedzią. W ogóle nie rozumiem, jak mozna chodzić w kozakach kiedy jest plusowa temperatura i zero śniegu. Ba - nawet kałuży nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam z zamszowych długich kowbojkach i wcale nie jest mi gorąco w stopy,wczoraj wybrałam się w pantoflach i zmarzły mi stopy.trochę za wcześnie na lekkie buciki jeszcze kilka dni takich temperatur to wtedy pantofelki ,będą jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×