Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bb 23

studio tatuażu

Polecane posty

Tak się zastanawiam czy nie wpakuje się w bagno... jestem na etapie załatwiania spraw w Urzędach dotyczących otwarcia własnej działalności ma to być studio tatuaży sprawy ciągną się już 3 miesiące a ja mam coraz większe wątpliwości że nie pójdzie ten interes po otwarciu! ilu z was wpadłoby na jakąś dziarkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz miec swiadomosc
ze tatuaże to nie "towar" dla kazdego , bedziesz miała dosc waskie grono klientów - tak mi sie wydaje..jesli w duzym miescie to szanse wieksze ale i tak sadze ze lepiej by było cos bardziej dostepnego dla każdego. moze studio tatuażu byłoby jako dodatkowa usługa, a np połącz to z solarium, kosmetyką czy czyms w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połączeniem do tego bedzie airbrush(artystyczne malowanie samochodów motocykli) i reklama wizualna(np.na elewacjach budynków)wydaje mi się że salonów kosmetycznych z solarium jest już za dużo w moim mieście a w przyszłości jeśli damy rade przetrwać na rynku wprowadzimy koszulki bluzy czapeczki... z nadrukami ręcznie robionymi Waszym zdaniem to dobry pomysł na życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
mi się podoba ale nie sugeruj się pseudo...bo to co innego właściwe airbrush nawet bardziej rozumiem, że to pasja...i chęć przełożenia tego na jakieś "korzyści majątkowe" to wtedy uważam że dobry pomysł na życie...i szczęścia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×