Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellka______________

POLBANK EFG

Polecane posty

Gość ellka______________

Ktos tam pracuje? Co sadzicie o tym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefrefr
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy
Też bym się chciała dowiedzieć coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefrefr
szukajaca pracy_ a dostalas moze propozycje pracy ? Bo ja tak i sie zastanawiam co robic? myslicie ze bedzie sie rozwijal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy
efefrefr byłam na rozmowie w innym Banku i nie przyjęli mnie, do Polbanku wysułałam c.v i list motyw. ale nie zaprosili mnie na rozmowę. Dlaczego się zastanawiasz jeżli masz propozycję pracy??? Ja bym przyjęła choć wiem, że trzeba robić tam wysokie plany i przyjmują najlepszych. Masz jakieś dośw w pracy na tym stanowisku? Byłaś na rozmowie i co standardowe pytania były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdw
Z miesiąca na miesiąc są coraz wyższe plany. Płacą bardzo dobrze. Jednak wyrobić 400% planu jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maijka
a ja tak wysyłam CV do banków jednak nie mam żadnego doświadczenia zawodowego. Poza tym po studiach przebywałam za granicą, a tam praca fizyczna. Czy mam jakieś szanse być przynajmniej zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Póki co do różnych banków wysyłam CV i cisza z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefrefr
ja dopiero zostalam zaproszona na romowe. Tez nie mam doswiadczenia w bankowosci. A ile dokladnie placa jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkajaca pracy
Efefrefr jak byłaś na tej rozmowie to napisz jak było??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefrefr
a wiec bylam na rozmowie. Przeprowadzal ja jakis mlody facet. Jestem z duzego miasta ale praca miala byc w mniejszym miescie obok. Niestety chociaz na ogloszeniu byl to doradca klienta. To z rozmowy wynikalo ze bede takim jakby akwizytorem.Proponowalabym firmom i ludziom kredyty. Lzila od drzwi do dzrzwi. Door to Door-jak on to ladnie nazwal:) Maja sie odezwac po koniec kwietnia-o ile im sie spodobalam. Ale ja raczej nie chce takiej pracy.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaa
pracuje w innym banku ale mam możliwośc zamiany napiszcie mi jakie są rzeczywiście zarobki jak ktoś wie...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maijka
Jednak dostałam pracę w banku pomimo braku doświadczenie. Na razie nie wiem czy mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibuff
Czy ktoś pracuje w Polbanku jak o doradca klienta? Warto tam pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkasg
Ja mam jutro rozmowę tym banku. Jeśli ktoś pracuje proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
Ja wczoraj bylam na rozmowie w Polbanku. Zaprosili mnie choć tez jak już ktoś wyżej jestem po studiach, nie mam doswiadczenia w finansach, jedynie jakies fizyczne prace za granica. No nic, zobaczymy co z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takimi kwaifikacjami
mozecie dostac prace przedstawiciela bankowego czyli akwizytora,na dodatek najczesciej na wlasnej dzialalnosci gospodarczej,czyli kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty ty
do bankow teraz biorą jak leci na ogół ;) na doradcę i kasę, przedst. jak masz tylko średnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
pracuje ktoś w tym banku, może powiedziec czy plany są realne i jakie jest wynagrodzenie dla doradcy klienta na poczatek? A system placy jest stały czy prowizyjny tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
no i nie dostalam tej roboty, ale to miala byc placowka partnerska wiec sie nawet z tego ciesze, ze nie bede musiala robic na kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziolki
a miałaś wykształcenie ekonomiczne?? Może to jest przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
mam wyksztalcenie wyzsze ekonomiczne (jestem postudiach na AE), ale nie mam doswiadczenia, ale nie wiem do konca co bylo przyczyna, ze ze mnie zrezygnowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandorra
hej jutro mam rozmowę w sprawie pracy w banku czy ktoś może mi napisać o co pytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikołaj 1
tylko że zapomnieliście dodać, że za takie door-to-door można zarobić na czysto 5000 zł i to na umowę o pracę a nie na agencyjną. Agencyjna jest tylko w WBK i tam się szybko wylatuje, tak szybko jak się przyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahaa
bzdura wczoraj bylam na rozmowie w Polbanku na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i zaproponowali mi podst. 1000zl netto plus premia oraz umowa AGENCYJNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxmenka
czy ktoś ma jakieś nowe informacje na ten temat? Jutro mam rozmowę kwalifikacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fał :)
mialam rozmowe w polbanku na stanowisko mobilnego doradcy ds sprzedaży kredytów hipotecznym polbanku. nie wiem nawet czy brac to pod uwagę. własna dzialalnosc, przez pierwsze 3 miechy dają po 1000zł żeby oplacic dzialalnosc. pozniej juz tylko prowizje, trzeba podpisac umowy z agencjami nieruchomosci/developerami/lapac klientów na ulicy. prowizje 0,5-1,8% ale klientów pozyskuje się zupełnie samemu.. nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypolbank
odradzam. kiepskie zarobki, premia...na zasadzie loterii. Duże ciśnienie. brak stabilności z powodu fuzji z innym bankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oferuję możliwość pracy w prywatnej bankowości, cykliczne szkolenia, narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy. Praca na terenie zachodniej Polski. Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego CV na adres juniorbankier@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×